Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem intézik tisztességes...

Miért nem intézik tisztességesebben a balesetek utáni kártérítést?

Figyelt kérdés
Sok esetben a károsult nem kap a biztosítóktól semmit. Iszonyat pénzeket lehet elveszíteni vétlen emberként. Ilyen körülmények között nem kell csodálkozni, ha minden baleset verekedést von maga után.
2018. okt. 11. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a kárt okozónak volt biztosítása akkor olyan nincs hogy a vétlen nem kap semmit. Ha mégis akkor a biztosító felügyeleti szervéhez kell fordulni, mert valami nem kerek.
2018. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Mert a biztosito csak azt szereti ha az emberek fizetnek, ha mar neki kell fizetni akkor beleköt az élő faba is hogy megmaradjon a profit.
2018. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a biztosító nem fizet.

ebből kell kiindulni.

minden ezen felüli Ft ajándék.

sajnos ez Mao ... és nem tudsz hova fordulni, mert a jó istenről is bebizonyítják az ellenkezőjét. max pereskedhetsz de annak sincs sok esélye náűlunk, ugye a korrupció mindent átsző, a biztosítónak pedig nyilván megéri kicsit lepénzelni a szakértőt és a bírót, minthogy kifizessen pl egy 20 mmillás kárösszeget. aztán még azt is elveszted.


úgyhogy semmivel nem tudlak bíztatni, sajnos ez van.

nekem is olyan történeteim vannak már káresemények kapcsán h estig tudnám mnesélni, mindegyik agyrém (pl egy aranyos story: azért nmem fizettek egy drága elektroinikára vízkár miatt, mert "nem a rendeltetési helyén volt amikor a víz elöntötte a lakást" :DD

na most kérdem én, egy TV-nek, egy kamerának, egy mikronak stb stb hol a rendeltetési helye?

lényeg h ilyen jól hangzó állatságok kitalálására ki vannak oktatva a kárszakértők is, és mondjuk a 20 millás károdból ha látsz 500 ezret, kb reálisnak mondható.

2018. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyébként nagyon egyszerű: annyira hajtanak a profitra h kifizetés központilag teljesen leállítva, csak jelképes, jelentéktelen összegeket engedélyeznek, és hogy mondjak erre a xarrágásra egy jó példát: azon is spórolnak h levelet küldjenek, mert nekem biztosítós ismerős mesélte h letiltották nekik, mert sok a postaköltség, és sokszor akár ezen is bukhat egy nagyobb ügy, azaz 150,- Ft-os megtakarítás miatt nem fognak neked kifizetni több millás kárt.

ez egy vicc emberek, én azt mondtam a sokadik biztosítós eset után, h soha többet, elvégre pár év alatt ott vagyok, h összejön az a pénz, ami kell egy káreseménynél, és tőlük meg úgyse látok soha semmit.

2018. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy jön a baleset utáni verekedés a biztosítóhoz. Az olaszliszkai esetnek és a mostani hasonlónak semmi köze a biztosítókhoz, a rétinégerek verekednek.


Egyébként pedig a biztosítónak az az érdeke, hogy kevesebbet fizessen, mint amennyi jár, az áldozatnak, hogy többet kapjon mint megérdemel. Egy ilyen korrupt országban az már bőven elég alap a vitához

2018. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Iszonyat pénzeket lehet elveszíteni vétlen emberként."

Vétlen emberként egy káresemény bekövetkeztekor a károkozót terheli kártérítési felelősség. Ha az ő biztosítása nem fedezte a károdat, tessék beperelni a károkozót! És a kamatokat is leperelni róla!!!

2018. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!