Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnek sporolni? Tippek?

Hogyan tudnek sporolni? Tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.16 eves lany vagyok es most igy az ev vegen eldontottem,hogy a kovetkezo evben szeretnek sporolni.Tudni kell rolam,hogy ha valamit eldontok az ugy van,ha torik,ha szakad,szoval szeretnek segitseget kerni,hogy hogyan tudnek sporolni? Eseteg van valaki,aki ugyanebben a helyzetben van es tudna par tanacsot/tippet adni? Nagyon halas lennek,eoreis koszonom.

2016. dec. 30. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak a bevetelek es a kimeno cuccok noveld de mindenkepp a kimeno felett tartsd a bejovot ennyi



Amugy ird fel es a felesleges kiadasokat huzd ki

2016. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van-e jövedelmed, dolgozol? Vagy a szüleidtől kapsz csak zsebpénzt? Van-e bankszámlád? Perselyed? Mik azok, amiket nem a szüleid vesznek neked, hanem te költesz magadnak?
2016. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fogtam egy befőttes üveget, a kupakján vágtam egy lyukat, és ha úgy tartotta kedvem, akkor dobáltam bele aprót. 5, 10, 20 és 50 forintosokat. Nem mindet tettem bele, csak amikor mondjuk tele volt a zsebem apróval. 5 hónap alatt kellett egy másik üveg is. Összesen 9 hónapig csináltam ezt, épp ma számoltam meg, és váltottam be a postán, 13.530 ft gyűlt össze. Nem sok, de a szilveszteri bulira való megvan, plusz a tudat, hogy spóroltam, felemelő. Bátyámék ugyanezt 200 ft-osokkal csinálják, nem tudom, nekik mi lett a vége.


Nyáron egy hónapra otthagytam a munkahelyem, aztán visszamentem. Azóta ezt a felírásos módszert is csinálom, bevétel-kiadás, minden blokkot, bizonylatot megőrzök, és ha hazaérek, felvezetem. 40.000 ft-ot leraktam minden hónapban a ruháim alá, és csak akkor nyúltam hozzá, ha már nagyon muszáj volt. Így tartok most 180.000 ft-nál. Még pár hónap, és elég lesz, hogy elhúzzak az Alföldről. :)

2016. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!