Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen a világ?

Miért ilyen a világ?

Figyelt kérdés

Az emberek miért olyanokba szeretnek bele, kik őket semmibe veszik?

Miért azokra néznek fel, kiknek lelke nincs, csak egy arc mit a közösségi oldalakon mutatnak?

Mondd, miért nem értékelik az emberek azt, amijük van?

Miért nem képesek elfogadni önmagukat?

Miért nem értékelik más munkáját, tetteit?

Miért kell valakit újra és újra szembeköpni, pusztán azért mert valamiben más mint te?

Mondd, miért ilyen a világ?



2018. nov. 1. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

" Azért szar ez az egész világ, mert ti emberek szarok vagytok. És én? Én is egy kicsit...talán én is egy kicsit."


Beatrice együttes

2018. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen a világ de van ilyen része is a világnak.
2018. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Jaj látom téged nagyon megbántottak
2018. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek képmutatóak és kretének 😀

De ez egy durva általánosìtás,van ilyen és ha erre fókuszálsz ezt is fogod észrevenni.De nem minden ember ilyen.

2018. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert a világ az elmeközpontúságra, a gondolkodásra irányul, igazi értékek nélkül. Nincs megállás, nincs 5 perc csend hogy elgondolkozzanak önmagukon, a valódi mélységen, helyette a kívülről érkező, nem valós, illúziókkal teli dolgokkal foglalkoznak.

Az emberi agynak van egy feldolgozóképessége.

A mai világ azaz társadalom úgy van megalkotva, hogy az emberi agy biztosan le legyen terhelve, a gondolkodás legyen a központban, és nem az intuitív "valódiság".

Mert az a mennyiségű információ ( ami amúgy hamis ) ami beömlik az emberekhez jóval több mint amire az agy képes. Így az ember elveszti önmagát, az agya túlterhelt lesz, meg akar felelni, nem fogja ismerni önmagát, illúziókban fog élni, és egyszerűen hülyén meghal.

Ezért.

2018. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem a világgal van a baj, hanem a hozzállásoddal. Csak magaddal kell foglalkoznod, akkor nem fogsz csalódni.
2018. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
A Föld máris egy jobb hely lenne, ha a súlytalan nyivákolásod nem létezne, ám úgy tűnik, nem küzdesz egy jobb világért.
2018. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Ezek olyan nagy kérdések, amire szerintem nehéz olyan választ adni, ami mindig igaz marad. De talán ez az idézet segít kicsit:

Aki hagyja, hogy megszelídítsék, az a sírás kockázatát is vállalja vele.

Antoine de Saint-Exupéry


És van valami olyasmi is, hogy a legszebben ragyogó csillagok csak a legsötétebb éjszakán látszódnak.

Rossz nélkül nincs jó sem, és fordítva. Bár lehet hogy ennek semmi köze a kérdésedhez, de azért ha már leírtam, elküldöm

2018. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom a hozzáállásom nem rossz. Pusztán megálltam pár percre. Mindenki rohan, s bele se gondol semmibe. Akár akarom akár nem, ezek mind a világ részei. Bármit teszek, látom. Nap mint nap. Elfordulhatok, nem gondolhatok rá, de ettől még mindez létezik.
2018. nov. 1. 22:17
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
#9 Így van, az általad leírt dolgok mind a világ részei. Önkényesen a saját képedre akarod formázni azt?
2018. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!