Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen a világ?

Miért ilyen a világ?

Figyelt kérdés

Az emberek miért olyanokba szeretnek bele, kik őket semmibe veszik?

Miért azokra néznek fel, kiknek lelke nincs, csak egy arc mit a közösségi oldalakon mutatnak?

Mondd, miért nem értékelik az emberek azt, amijük van?

Miért nem képesek elfogadni önmagukat?

Miért nem értékelik más munkáját, tetteit?

Miért kell valakit újra és újra szembeköpni, pusztán azért mert valamiben más mint te?

Mondd, miért ilyen a világ?



2018. nov. 1. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem mi a baj a kérdező hozzáállásával. Mert semmi.

Akik fikázzák, azok Popper-t, Müller-t, Ramana Maharsi-t, és had ne soroljam, azokat is fikázzák ezek szerint?

Mert van egy észrevétel, egy normális dolgon való gondolkodás, és nem az hogy mit posztoljak instára, meg a fa*om tudja, az miért baj? Senki nem állította hogy megbántódott, vagy hogy depressziós lenne, mint pont az a sok szerencsétlen, akiket mondjuk pont a saját fb oldaluk éltet. Nem seggnyalásból írok, de gondolkozzunk már el azon hogy min kéne elgondolkodni néha ;)

2018. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, azon például érdemes gondolkodni, hogy mekkora teret engedünk egy ennyire általánosító szemléletnek, mely a kérdésben szerepel, meg azon is, hogy érdemes-e a spektrum legaljához hasonlítani mindent, mondván, hogy érvényes a mondanivaló, ha van nála érvénytelenebb.
2018. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tudom jól hogy a dolgok nem csak feketék és fehérek. Általánosítás amiket írtam, igazatok van. Ezek csak kérdések pusztán. Igen, részben a világnézetem részei. A válaszaitok stílusa és tartalma pedig a tieteké. Elolvasva ti is gondolatokat kötöttetek hozzájuk. Nekem ez volt a célom elsősorban. :)
2018. nov. 1. 22:51
 14/15 Vree ***** válasza:
Jó versike volt....Beküldöd a Fedél Nélkülnek?
2018. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert az emberek nagy százaléka felszínes.
2018. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!