Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok, aki régebben...

Csak én vagyok, aki régebben jobban élvezte a One Piece részeket?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy most rossz lenne az anime, de valahogy a régebbi részek jobban megfogtak.
2018. szept. 2. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Látod hogy most mi történik? Reverie arc, Wano arc, igen badass, soha ilyen jó nem volt!!
2018. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valóigaz a wano arcot nem olvastam, csak kb odáig, hogy felbukkant Im azaz kb 910 fejezetig és tényleg jónak íghérkezik azonban szerintem marineford óta nem igazán volt kiemelkedő része az OP-nek. A Dressrosa arc nem lett volna rossz, sőt igenis jó lett volna HA nem húzzák el ennyire.Persze ezektől függetlenül még mindig egyik kedvenc animém, csak már nem érzem azt a varázst mint régen
2018. szept. 2. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már kezdesz ráúnni, ezért vagy így vele. Akármennyire is tetszik valakinek, azért 900 részen keresztül mindig valami újat mutatni és megújulni nagyon nehéz, szinte lehetetlen.
2018. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Az anime már közel 20 éve megy. Valószínűleg csak simán kezdesz kinőni az ilyen bugyuta neverending shounenekből. Jobb ez sosem volt, csak régebben a céldemográfiába tartoztál, most meg már nem.
2018. szept. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ugyanolyan jó mint régen. Biztos kezdesz ráunni az animére, akkor inkább hagyd abba.
2018. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Oda azt mondta hogy wano arc sokkal izgalmasabb lesz mint marineford volt, marineford semmi ahhoz képest ami lesz :) Oda mondta nem én találtam ki
2018. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

#6

Persze hogy jó. Csak a kérdező unt rá a One Piece-re. Azért mondtam hogy hagyja abba. A One Piece király továbbra is, sőt királyabb!

2018. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

xdd micsoda gondolatmenetet képviselsz te . Egyszóval nem mondtam, hogy unom a One Piece-t, csak, hogy régen jobb volt. Ez most kb olyan, hogy ha valaki negatív kritikát mond a "te" kedvenc animédről akkor azt mondod neki, hogy akkor ne nézze, pedig egy anime sincs amiben ne lenne hiba, nem kell tökéletesnek látni egyiket se. -_- Gondolom te tipikusan ez a fajta ember vagy, de nem szeretnék hamar következtetést levonni személyedről. Mindenesetre továbbra is nézem a OP-t, mert ettől függetlenül még mindig jó.


#6 Köszi az infót, ezt jó hallani, én nem tlaálkoztam a cikkel, de ha tényleg jobb lesz mint Marineford arc akkor tényleg izgalmas történetív elsz

2018. szept. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!