Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki randira hívja a másikat...

Aki randira hívja a másikat az állja a fogyasztást-és ha lány hív fiút akkor is?

Figyelt kérdés

Alapszabály: aki randira hív valakit, állja a fogyasztást. Ez alap.

Na most ha a lány hívja a fiút a lány fizet nemde? Elvégre ő hívott!


2018. nov. 15. 12:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Lol és még ez gold digger libáz le másokat
2018. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyenek miatt örülök neki, hogy aszexuális és aromantikus vagyok és nem érdekel se a szex, se a randizás. Tiszta szívás lehet alloszexuálisnak és alloromantikusnak lenni, ha az emberek nagy része olyan, mint a kérdező, hogy csak kihasználják egymást anyagilag és szexuálisan is. Undorító.
2018. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%
Én azt tartom korrektnek nőként, ha mindenki a saját fogyasztását állja. Kapcsolatban, házasságban majd lehet közösködni. De én sem eszek ki senkit a vagyonából, más se tegye. Azért ha valakit meghívok, és ezzel visszaél, azt ott hagynám, rendezze a számlát, ahogy akarja, nem voltam még ilyen helyzetben, de simán megtenném.
2018. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%
Húúú. Neked valami baj van az agyadban. Meséld màr el, hogy ki bàntott és mivel, hogy îgy el vam birulva az agyad. Ha ilyen negatîv véleménnyel vagy a nőkről àltalàban, nem kötelező együtt lenni egyikkel sem. Helyette menj el a mekibe egyedül, egyél valamit, verd ki magadnak aztàn aludj.
2018. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 he84 ***** válasza:
51%
Hát marha szép, szóval csak ingyen kaja és csak szex esélye miatt hívod a lányt, majd dobnád is őt hamar,... Bocsi, de ez nagyon szánalmas és felszínes,... Nem kéne minket nőket kihasználni így, undorító dolog! És akkor még egyes férfiak csodálkoznak, ha némely nők válogatósabbak és óvatosabbak. Hát nem ok nélkül, ez most már biztos, mert ilyen undorító férfiak is léteznek sajnos, akik így állnak hozzá eléggé rosszul.
2018. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

"Hát marha szép, szóval csak ingyen kaja és csak szex esélye miatt hívod a lányt, "


LOL neked ennyit sikerült felfogni belőle? Mi az hogy HÍVOD? ki hívja? Én? Én aztán nem! Ő engem, nem én őt!

2018. nov. 15. 21:26
 17/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha élőben is ezt a stîlust nyomod, akkor örülj, hogy bàrki elhîvott, vagy szóbaàllt veled. Neked nem az a legnagyobb gondod ki fizessen a randikon, hanem az h olcsmàny stilusban nyilvanulsz meg a nőkről, és megveted őket valami személyes nyomorod miatt. Emiatt egynek se kellesz majd. Az okosabb egyből észreveszi, a butabbnak idő kell. Légyszi, menj el ezzel a lànnyal randira, fizetess vele mindent, és próbàld még az első randin megosztani nézeteid. Legjobb ha megmutatod neki a kérdésed. Hogy miket îrtâl, mire hogy reagàltàl. Tegyél neki szivességet h megismerjen egyből milyen felszînes vagy, és ne pazarolja ràd az idejét.
2018. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
51%

Egyetlen fiúval voltam csak randizni, aki azóta is a párom. Először ő hívott meg engem. Sejtettem, hogy ő akar majd fizetni, de azért felajánlottam, hogy fizetem a sajátomat. Persze, nem engedte. Máskor én hívtam meg őt, és nyilván én akartam állni az ő ebédjét is, de mivel udvarias, ragaszkodott hozzá, hogy mindkettőnkét ő állja. Sosem hagy fizetni, ezért én úgy viszonzom, hogy dugiban veszek neki kisebb ajándékokat, amikor nem számít rá.

Tehát szerintem úgy helyes, ha mindig az fizet, aki meghívja a másikat. Kivéve, ha előre megbeszélik, hogy mindenki állja a magáét.

22/L

2018. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

"Tehát szerintem úgy helyes, ha mindig az fizet, aki meghívja a másikat. "


Oké. Akkor a liba fog fizetni tiszta sor. Ő hívott ő fizet. Így van így is lesz. Hogy én nem fizetek majd az tuti.

2018. nov. 16. 08:08
 20/30 anonim ***** válasza:
74%
"liba fog fizetni" - most arról a lànyról beszélsz, aki potenciàlisan a baràtnőd lehetne?:) Szüzen fogsz megöregedni :)
2018. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!