Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha lányokkal barátkozok...

Gáz ha lányokkal barátkozok az egyetemen fiúként?

Figyelt kérdés
Levelező szakon úgy adódott, hogy négy lánnyal kerültem egy társaságba.Nekem ez arról szól, hogy legyen kivel beszélnem, megosztani az infókat a tanulmányokkal kapcsolatban. Ez kellemetlen lehet nekik, hogy fiúként én is barátkozok velük?
2018. nov. 17. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem az óvoda, ahol a fiúk húzgálták a lányok haját... Ha jólesik velük barátkozni, me nekik is veled, akkor hajrá.
2018. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az általànos iskola ötödik osztályàba mész. Miért lenne gàz?
2018. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Nekik nem lesz kellemetlen. Neked annál inkább, ha úgy alakul, hogy elkezdenek kihasználni (az ún. férfi-nő barátságokban gyakran előfordul). De nem biztos, hogy ez lesz a vége, főleg akkor nem, ha észnél vagy.
2018. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte csak lány barátom van, hülyeség ez hogy kellemetlen, ez már nem a 20. század.
2018. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyan szakon tanulok ahol kb. 2/3 a lányok aránya, így nekem is sok lány barátom van. Nem hiszem hogy valaha is felmerült volna hogy baj lenne.
2018. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!