Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyokos lennék?

Nagyokos lennék?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim azt mondják, hogy nagyokos vagyok, mert amikor belémkötnek mindig megvédem magam valamilyen csípős beszólással. Ez azt jelentené, hogy nagyokos vagyok? Vagy mégis mi a francot jelent az, higy nagyokos, hogy én is tudjam?!

2018. nov. 20. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lênyegében azt jelenti hogy azt hiszed okosabb vagy/mindig neked van igazad pedig nem.Nem mondom hogy igazuk van de a kifejezés ezt jelenti.
2018. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen nagyokos kollégám, mindenki utálja. Mondasz valamit és ő kijavít, helyesbít, hozzátesz. A beszélgetés vele abból áll, hogy kioktat valakit valamiről. Ő mindent jobban és pontosabban tud másnál, neki szélesebb rálátása van mindenre. Leszívja minden energiád miközben beszél.
2018. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:

1. #1 és #2 jól leírta a nagyokos fogalmát.

2. Ha az esetek nagy részében megtaláltad a megfelelő ÉS csípős megjegyzést, akkor éleseszű is LEHETSZ (az kell egy kicsi hozzá) ÉS élesnyelvű VAGY.

Ez esetben az osztálytársaid nem ismerik, hogy mit jelent a nagyokos vagy szándékosan alkalmazzák ezt a degradáló jelzőt, mert nem találnak rajtad fogást. És ez sz.a.r érzés nekik.

2018. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az elnevezés nem tèged illet, hanem azokat, akik célpontba vesznek.
2018. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!