Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lesz valaki népszerű?

Asdfgh2.0 kérdése:

Mitől lesz valaki népszerű?

Figyelt kérdés
mik azok a tulajdonságok, amit imádnak mások?
2018. nov. 20. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Népszerű vagyok a suliban, mert jó a humorom és sokan akarnak a közelemben lenni. Szívesen mutatkoznak velem mások, mert normális vagyok. Helyes vagyok, ezért a lányok is próbálnak közel kerülni. A facen 200+ like van a képeimen, ez azért van, mert nem vagyok egy csúnyasági pótlék, mellesleg sokan kedvelnek. Sok embert ismerek. 18 éves vagyok, jól tanulok, egyetemre megyek, van jogsim, kocsim, az anyagi helyzetünk sem utolsó. Egyke vagyok, így minden csak az enyém.

Ezek mind mind büszkévé tesznek engem, van mire fel önteltnek lennem. Jól öltözködöm, nincsenek anyagi gondjaim, tetszek a lányoknak, van egy csomó barátom, kocsim, jövőm. Most egy dagi mit ér el az életben? Nekem az ölembe hullott minden. Sárm meg minden...


18/f

2018. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jóhumor, minden másodpercben beszél, pörgeti a beszélgetést, a témákat, átlagban 15 másodpercenként teljes hangerővel ordítva röhögés, poén-sűrűség nagyon nagy kell hogy legyen, stb.
2018. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1: remélem a külsődön és a pénzeden kívül másért is szeretnek, de azért köszönöm a válaszod.
2018. nov. 20. 20:32
 4/6 A kérdező kommentje:
A többiek válaszát is köszönöm! :)
2018. nov. 20. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából sokat gondolkodom ezen, hogy a környezetemben élő igazi SENKIK miért népszerűbbek mint például én. És nem nagyon találok választ, talán mert igazi idióta mind, de ugyanakkor minőségi suliba járnak, minőségi ruhák, pénz, nők (férfiként ferfiakból indulok ki), minőségi szórakozóhelyen való ivászat minden hétvégén. Gyakorlatilag nincs üresjárat az életükben, főleg aki Budapesten tanul valamelyik neves egyetemen. A tömeg stílust faszán egyediesítik és ők ettől már teljesen egyedinek tudnak látszani. Állandóan isznak, buliznak, extrém dolgokat próbálnak ki, a suliban mégis átlag feletti teljesítményt nyújtanak, akár BME, ELTE, Corvinus... Valahogy egyre több a zseni. Nem értem hogyan lehet ekkora fordulatszámon pörögni, de valakinek megy. Neki biztosan nem kell ivó cimborákra vadászni egy átlagos péntek este ha lazulni akar.


Ezzel szemben

2018. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt:


Ezzel szemben én halálra unhatom magam otthon bármikor, mert ha valaki el is jön iszogatni, ők is inkább a népszerűek társaságát keresik. Ha én kirakom instára hogy buli van kb. le se szrják, max. 1-2 lájk jön rá. Ha ők kirakják egyből 150 like van rajta, plusz a raj kommentek miszerint "nagyon stabil te$$$a" ; "vérem toljad"..... Vicc.


Ja és ugye ha esetleg buli közben ráír valamire csajszikára hogy ugyan menjen már el vele inni, akkor is ha hajnali 2 van, a csajszi ugrik. Ha én írok így valakinek a következő válaszok jönnek:

- megint be vagy bszva, hagyjál békén

- tudod te hány óra van? biztos nem öltözök fel pár pohár sörért meg pálinkáért

- azt nézegessem ahogy tántorogsz? na takarodj

2018. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!