Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tegyem túl magam azon,...

Hogy tegyem túl magam azon, folyamatosan utolsó vagyok mások szemében?

Figyelt kérdés

16 vagyok,gimnazista. Az osztályban 2 barátnőm van,meg mindenkivel kb beszélő viszonyban tudok lenni ha kell. Tesin csapatválasztásnál mindig én vagyok az utolsó. Pedig nem is vagyok béna a játékban.

Mégis.. ma csak pár osztálytársam volt jelen, a többiek idegenek voltak,megis én voltam az utolsó. Elég rosszul esik,hogy minden alkalommal az van. Hogy lépjek túl rajta? Nagyon megalázónak érzem hogy mindenki látja hogy senkinek sem kellek..



2018. okt. 2. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban jo vagy, akkor nem kene utolsonak lenned. Vagy testalkat miatt is lehet amugy. Engem is választottak utoljara mar, mert magas vekony vagyok, de csak 1szer, mert lattak hogy jatszom.

Túllépni nehez ha mindig megtortenik. De szard le. Ez kene h legyen a legkisebb bajod, hát a végén ugy is játszol, és valakinek utolsonak is kell lennie. Vagy a tobbiek lehet nem csak beszelo viszonyban vannak, hanem jobb baratok.

2018. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,a többiek jobb barátok,de mindenkinek megvan a saját csoportja. Átlagos alkatom van.
2018. okt. 2. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább népszerűségi verseny. Nálunk is úgy volt, hogy a aki választott, az mindig a barátnőit választotta, meg a hangadókat, még ha nem is volt jó a játékban. Lehet, hogy az épp soron következő lánnyal nem is volt annyira jóban az, aki választott, de mivel népszerű lány volt, sokan kedvelték, ezért rá esett a választás.

Nehéz lehet az ilyesmi, ezen nem is lehet túltenni magunkat, majd csak akkor, ha már nem fogsz oda járni, évek alatt szépen lassan elmúlik.

2018. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnád felmentetni magad tesiből? Beszélj a szüleiddel, hogy ne kelljen ott bohóckodnod. Amit testnevelésórákon művelnek a diákok, az tényleg semmit nem ér, csak feleslegesen izzasztjátok magatokat.
2018. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy népszerűségi verseny.. az egesz iskola az. De már megszoktam,sosem voltam túl népszerű. Egyszerűen fáj hogy mindenki "alatt"vagyok.

Nem tudom felmentetni magam. A tesitanár nagyon szigorú, csak orvosi igazolást fogad el.

2018. okt. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!