Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy lány megkérdi hazakísér...

Ha egy lány megkérdi hazakísérhet-e az ismerkedési kísérlet?

Figyelt kérdés

Ill az ismerkedés nem is jó szó mert iskolatársam tehát valamilyen szinten ismer.

Megkérdezte hazakísérhet-e? Mi volt a célja ezzel?

Már csak filózhatok ezen, mert nemet mondtam így nem derült ki mit is akart.


2018. nov. 21. 13:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát ja, ez így elég közvetlen és célzott közeledési szándék. Lehet már hónapok óta gyűjtögette rá a lélekerőt. Csóri.

Nyilván, ha nem az eseted, az a természetes, ha visszautasítod. Más lenne a szitu, ha csak úgy dumálgatni próbált volna és te indokolatlanul hátat fordítasz neki mert nem szimpi; a hazakísérés ennél jóval személyesebb ügy, nem "kell" illemből engedni.

2018. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát ja. Nem az esetem de ha meg kihasználtam volna a szitut és egyből haza hozzám és ott megkettyintem akkor meg én vagyok a hímdisznó aki cska AZT akarja és szegény lyánka .... brühühü m oocskos férfiak.... uyge ez lett volna a duma? Álszent barmok.
2018. nov. 21. 16:14
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi monitor harcos van itt.Azért gyökér mert nem játssza el a Casanovát?
2018. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ja. Végül is mi történt? Csajszika rám akart cuppani és hoppon maradt. ennyi.

Volt már ilyen lesz még iylen.

2018. nov. 21. 20:49
 15/17 User-Agent ***** válasza:
75%
Azért vagy gyökér, mert csak úgy elhajtottad szegényt, mint valami hülye, és most itt kérdezgetsz minket "mit akarhatott?" Ennyi erővel végig is hallgathattad volna. Nem biztos, hogy ágyba akart bújni veled. Valószínűleg már bánod, ezért tetted fel a kérdést is. De, ha úgy nézzük a csaj csak jól járt azzal, hogy visszautasítottad. Talán legközelebb a #13-as helyetted is haza kíséri szegényt. :D
2018. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyilván,de inkább nem
2018. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"e, ha úgy nézzük a csaj csak jól járt azzal, hogy visszautasítottad"


Na látod! De akkor miért is vagyok legyökerezve? Hát akkor inkább vállveregetés jár nekem nem leolés nemde?

2018. nov. 22. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!