Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ennyire könnyebb nőknek...

Miért ennyire könnyebb nőknek ismerkedni mint féfiaknak?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kísérletet és az eredmény eléggé ledöbentett. Egy nemzetközi levelezős oldalon csináltam két profilt, egy férfit és egy nőt. Mindkettőt ugyan olyan részletességgel töltöttem ki. Mind a két profilról küldtem ugyan annak a 10 embernek üzenetet, 5 férfinek és 5 nőnek, valamint meglátogattam 50 ember profilját mind a kettővel.

Jöjjönek az eredmények:

A férfi profil eredményei: Az 50 emberből akit meglátogattam 14 látogatta meg csak az én profilom. A 10 elküldött üzenetre csak 3 válasz érkezett, 2 férfitől és egy nőtől.

A nő profil eredményei: 50 meglátogatott profilból 37 látogatott vissza, 10 elküldött üzenetből 8-ra érkezett válasz. Minden férfi válaszolt és 3 nő.

Továbbá éjszakára bekapcsolva hagytam a gépem, és megnyitva mind a két profilt mintha online lennék.

Reggelre a férfi profilon volt 28 új látogató, 1 új üzenet és 1 profilkép komment.

A lány profilon 238 látogató, 42 új üzenet és 9 komment a profilképen.



2014. szept. 16. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Reggelre a férfi profilon volt 28 új látogató, 1 új üzenet és 1 profilkép komment."


azért ez se rossz..! melyik oldalon regisztráltál??

2014. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alapból kezdeményezőbbek a férfiak. Ők kezdeményezik a kapcsolatok többségét.
2014. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az semmi. Én egyszer hasonlót csináltam a love.hu-n. Két profil, egyik nő, másik férfi. Mindkettő teljesen üres, semmi adatot nem adtam meg. Kép se volt egyiknél se.


A női profilt kb. félpercenként megnézte valaki, és rövid idő alatt több száz lájkot kapott (a semmire). Jöttek a levelek is szép számmal, bár úgy a 15.-nél meguntam az olvasgatást. (Ehhez kellett max. egy óra.)


A férfi profilt nulla személy nézte meg, nulla üzenetet kapott, és senki se lájkolta. Még megvan, már egy évesnél is "öregebb", a helyzet azóta is változatlan. Pedig néha belépek vele, hogy felkerüljön a keresőben a találati lista tetejére.

2014. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nagyjából ugyanolyan nehéz, csak a férfiaknak az a nehéz benne, hogy sok csajnak kell "üzenetet küldeni", míg a csajnak az a nehézség, hogy ki kell válogatni a normális embereket közülük.
2014. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzáteszem, hogy nem társkereső oldalról van szó, csak egy sima levelezős oldal. Interpals egyébként. Mondjuk a legtöbb üzenet amit a nő profilra kaptam kb ennyiből állt: hi how are you :D
2014. szept. 16. 10:55
 6/12 anonim ***** válasza:
En 1x reg.tarskeresore, eleg helyes lany vagyok, sokan irtak, de vegul egy fiu lakott kozelebb, szimpatikus volt, a lenyeg valami 5 eves fenykepevel regisztralt ahol 80 kg volt, de az eltelt 5 ev alatt 140-re elhizott, meg szerencse hogy mielott randira kerult sok, kiderult, de meg en ereztem rosszul magam, hogy lemondtam az egeszet. Mert allitolag ha megismerem es megszeretem, akkor miert szamit ez nekem..Azota megfogadtam soha eletben nem ismerkedek net-en. 21L
2014. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Mert máshogy ismerekdik egy nő, és maáshogy egy pasi.


A férfiak hálóval halásznak, a nők pecabottal. Amíg egy pasi vévigpróbálja azokat is, akik az "annyira nem" kategóriába esnek, addig az átlag nő egy vagy max két-három bizonyos személyre utazik.

Statisztikailag sokkal kevesebb esély van rá, hogy pont az az 1-2 ember megy hozzá oda, aki neki is tetszik.

Szóval nem, nem egyszerűbb.

2014. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha rosszmájú lennék azt mondanám azért mert a pasik igénytelenek társkeresési szempontból. Ha udvariasan fogalmazok akkor azt mondom, hogy nőként sem könnyebb csak más.
2014. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Ezt a kísérletnek nevezett hülyeséget még hány saját igazát bizonyítani kívánó szerencsétlen fogja még elvégezni? Honnan tudod, hogy akik a nőnek visszaírtak, enm hozzád hasonló szerencsétlenek kamuprofiljai? :D
2014. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem akartam semmit bizonyítani ezzel, csak szimplán kíváncsi voltam mennyivel egyszerűbb nőként beszélgetést kezdeményezni mint férfiként, és az eredményeimet megosztottam itt. Egyébként van barátnőm és mint mondtam ez nem egy társkereső oldalon volt, nem olyan szempontból voltam kíváncsi a dologra hogy melyik nemnek van könnyebb dolga párt találni online.


Egy szerencsétlen a sok közül

2014. szept. 16. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!