Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki vagy nem? Többi lent

Ciki vagy nem? Többi lent

Figyelt kérdés

Lány vagyok és 17 éves.Ciki az ha nem járok hétvégente bulizni?

Nem voltam részeg meg kb eddig egy pohár alkoholt ittam.Sportolok és ott hallgatom hogy a csapattársam mindig mennék bulizni és isznak.De ha rákérdeznek hazudni nem akarok,hogy nem ittam egy pohárral se.Ők is 17-18 évesek.Mindegyikuk volt már reszeg.Bulizni se járok,soha nem voltam discoba.Ciki szerintetek?Ha megkerdeznenk hogy iszok e mit mondjak



2018. nov. 26. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyen hülye beszélgetésekbe bele fojni. "Nem" aztán hali.
2018. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki.

És se ittam még egy pohárnál többet.

Mond azt hogy "nem" .

Ne hazudj értelme nincs ilyenért hazudni.

2018. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem ciki, ha egy vacsoran van az egész csapat mindenki iszik csak én nem
2018. nov. 26. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Biztos hogy 17 vagy? Nem 12? XD
2018. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Egy kezemen meg tudnám én is számolni, hogy a 22 évem alatt hányszor voltam szórakozni, úgy, hogy alkoholt is fogyasztottam. Nem mindenki kedveli az ilyen jellegű szórakozást. Ebben semmi nincsen, csupán más dolog tölt fel téged, mint őket.
2018. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Ha elmész egy ilyen buliba, iszol és hülyét csinálsz magadból, na az ciki. Az amúgy tényleg rossz, ha elmész egy buliba és mindenki iszik, csak te nem. Én is jártam már így, iszok, csak épp gyógyszert szedtem. Inkább el se menj.
2018. nov. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.
2018. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én szoktam inni de ettől függetlenül egyáltalán nem gáz de aki ezt nem fogja fel arról megvan a véleményem.
2018. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!