Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a leghosszabb idő,...

Mi volt a leghosszabb idő, amíg nem ittatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyjából kicsit több, mint 5 hónapja nem fogyasztottam alkoholt és ki merem jelenteni, hogy jobban érzem magam, mint akkor, amikor hetente vagy néhány naponta ittam. Eddig egész jól bírom, igaz néha majdnem "visszaestem", elég erős volt a kísértés. :) Egy évesre tervezem ha nem jön közbe semmi, mert kíváncsi vagyok az élettani hatására a szervezetemre, közérzetemre nézve. Nektek mennyi volt a leghosszabb, amíg pia nélkül éltetek és hogy bírtátok? 34/F

2018. nov. 27. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
28 éve absztinens vagyok. Korábban megittam az árvák könnyét is...
2018. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
18 évig nem ittam,akkor ittam egyszer,és utána sem még 5 évig,vagyis mostanáig,jó,igaz?xd
2018. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Miquel! Minden elismerésem, 28 év az nem semmi!


6-os voltam

2018. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#6 Próbáld ki a citromfű teát és próbáld meg lassanként csökkenteni a nyugtatót, hátha sikerül elhagynod teljesen. Ha szorongás miatt ittál és most az miatt szeded a nyugtatót, javaslom az esti hosszú sétákat is. Remélem idővel jobban leszel.
2018. dec. 1. 20:28
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nem sütöm el a poént, hogy 17 éves koromig voltam józan, mert már páran ellőtték előttem. :)


Évente 1-2 alkalommal szoktam fogyasztani, van, hogy ezt meghaladom, de van, hogy el se érem - számolni nem szoktam a két ivászat között eltelt időt. Talán a leghosszabb idő 1,5 év volt. Ilyenkor nem is érzem a szükségét az alkoholnak, tehát ha elmegyünk iszogatni, akkor nem izgulok rá, hogy "Hú ma este berúgok". Van, hogy ilyen iszogatós beülős csapatépítéseken is inkább vizet iszok; nem vetem meg az alkoholt csak sokszor nem kívánom.

2018. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Régen nagyon ritkán ittam alkoholt, pár havonta egyszer, azt is azért mert barátnőm nem engedte 😂😂

Most már úgy vagyok vele, hogy néha reggel bontom az elsô sört. Ilyen napokon egy falat kaját nem eszek, mégis kihúzom este későig. Persze nem úgy iszom mint az állatok.

Amúgy alapból nem ilyen a gondolkodásom, tudom hogy nem kéne csinálnom.

Túl hülye emberek vesznek körül az a baj 😃

Amúgy egészségesen táplálkozok, edzek, sportolok, aztán valamiért jön szinte 2 hetente pontosan az érzés hogy fuck the World, ilyenkor elmegyek 4-8 sörért, fel a fejhallgatót, be a zúzós metál zenét cigi, pia ilyenek, aztán adjad neki amíg lehet...

2018. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem max. hónapok. de én úgy vagyok vele, hogy egy sörnél mindig megállok. egyáltalán nem érzem szükségét, hogy többet igyak, úgy érzem, le sem menne a torkomon, szóval részegségig egyáltalán el sem jutok.
2018. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!