Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék magamon változtatni?

Hogy tudnék magamon változtatni?

Figyelt kérdés
Az az egyik legnagyobb baj velem, hogy nem tudok rendesen koncentrálni (vagy nem is tudom). Szerintem ebben nagy szerepe van a szeretet hiánynak. Sokszor ha valamit mondanak és visszakérdeznek sokszor nem tudok válaszolni pedig pár perc telt csak el. Sokszor nem tudom kifejezni magam. Sokszor az egyszerű dolgokat is elrontom és legtöbbször csak utólag veszem észre. Van mikor kérdeznek és azt se tudom miről van szó. Egyszerűen nem is jut eszembe, hogy ja tényleg. Úgy csinálok mint akinek fogalma sincs a dolgokról, de utána mikor úgy kérdeznek vagy látom azt amiről szó van eszembe jut hogy tényleg. Jelenleg egy tömegközlekedési cégnél vagyok pénztáros ahol emberekkel kell kommunikálnom. Remélem idővel növeli ez majd az önbizalmam csak a baj hogy sokszor elrontok valamit főleg így kezdőként és sokat emésztem magam miatta. Hiába próbálom nem hibáztatni magam nem megy. Mit tudnék ez ellen csinálni?? 21 éves vagyok
2017. júl. 31. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Amm nézz utána a kommunikáció fajtáinak. Válassz ki megfelelöt és úgy beszélj.
2017. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokat nem segítene, mert nem csak kommunikációnál szúrom el a dolgokat. Egyszerű feladatokat is egy csomószor elszúrok. Nagyon figyelmetlen vagyok. Hiába igyekszem tényleg mindent úgy csinálni ahogy kell, próbálok odafigyelni, többször átnézni /átgondolni mégis elcseszem :/
2017. aug. 7. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!