Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy leszálljon a...

Mit tegyek, hogy leszálljon a húgomról?

Figyelt kérdés

Van egy 26 éves húgom. Van egy elég nagy baráti körünk, akikkel együtt el szoktunk utazni, nagyon sok közös programunk van, bulikba járunk. Van egy leszbikus lány is köztünk. Egy nagyon aranyos és jófej lány alapvetően, de párnapja részegen tapizta és le is kapta a húgom, akinek ez láthatóan nagyon nem tetszett(A húgom sosem iszik).Este hazamentünk, és kérdeztem, hogy ez mi volt, ő pedig azt mondta, hogy a csaj többször is rámászott az elmúlt időben, és próbálkozott is nála, pedig a húgom nem leszbikus, még csak nem is biszex, sőt barátja is van. Mondtam neki, hogy beszéljen vele, mire ő azt mondta, hogy már többször is jelzett neki finoman, de nem nagyon veszi a lapot. Nekem tényleg semmi bajom a mássággal, nem ítélem el ezt a lányt sem, de nagyon zavar, hogy lényegében már “zaklatja” a húgom, aki meg nem szeretné megbántani őt, így nem nagyon meri lerázni. Szerintetek mit tehetnék annak érdekében, hogy leszálljon róla?

32N



2018. dec. 9. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem sem volt bajom a mássággal egészen addig, amíg nem kellett a rendőrségre mennem, mert a hölgy átlépett egy határt és már gyomorgörccsel jártam be dolgozni, hogy mi vár rám.

Ezt most biztos törölni fogják, de szerintem sokuknál ez már valami agybetegség, ahogy rászállnak az emberre, tényleg nem normális dolog.

De ezeket csak az érti meg aki a saját bőrén tapasztalja, ellenkező esetben kikiáltanak homofóbnak.

Én nagyon keményen megmondanám neki, hogy eddig és ne tovább, ha kell akkor vulgárisan, ha a szép szóból nem ért.

36N

2018. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de egy 26 éves nőnek el kell tudni intézni egy ilyet.

Max akkor szólj bele ha kimondottan megkér rá.

2018. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Úgy konkrétan nem kért meg, de azért utalt rá. Meg amúgy, nem fogom hagyni, hogy bárki is ezt csinálja a testvéremmel...
2018. dec. 9. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán célszerü részedröl bármit is tenni, mert egyrészt nem a te ügyed - a testvérednek kell ezt lerendezni, másrészt meg adott esetben az illetö feljelenthet téged zaklatásért, ért akkor ráfizetsz!
2018. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A testverednek le kellett volna pofoznia a csajt addig ugyse hagyja abba. Velem ezt csinalna egy bzi hat en kiutnem.
2018. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 Én is ezt mondtam neki, de azt mondta, hogy nem szeretne semmilyen ellentétet szítani,vagy esetleg azt, hogy ki legyen közösítve. Én is bírom a csajt, mert mint mondtam amúgy tök jó fej, és én sem szeretnék konfliktust, viszont nem tudom sokáig tolerálni ezt...

A húgom egy elég nyugodt lélek, és egy picit nyámnyila is szegénykém, ezért nem nagyon tesz semmit, mert ő mindig próbál mindenkivel jóban lenni, még annak ellenére is, hogy ez a dolog nagyon zavarja.

2018. dec. 9. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Vigyétek el a hugod barátját is. Az meg markolássza meg a hugit, de olyan jó macsósan. Tutira el fog menni a csaj kedve a hugitól.
2018. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Ott szokott lenni nagyrészt a srác. Ez a megmarkolás zseniális ötlet, elmesélem majd neki a smárolós storyt és megbeszélem majd vele, hogy csinálja ezt ha támad a lány.
2018. dec. 9. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!