Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti jártatok bulizni 16-20 évesen?

Ti jártatok bulizni 16-20 évesen?

Figyelt kérdés
Én összvissz 2,-szer voltam...
2018. dec. 18. 22:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És ki beszélt agyatlan ivásról meg bulizásról? A kérdező biztos nem.
2018. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Metionin ***** válasza:
Én nem. Gimiben bejárós voltam, az utolsó buszom este 8kor elment, így sosem mehettem sehova, helyben pedig nem voltak barátaim. Egyetemen meg dolgoztam, így pont az első 1-2 évben nem tudtam menni sehova mert akkor csak hétvégén tudtam műszakokat vállalni, annyi órám volt. De később se lettem egy nagy bulis, félévente egyszer elmentem kisebb metálkoncertre azt annyi.
2018. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem.

Összesen kétszer voltam, pedig már az első után megfogadtam, hogy soha többet. 18 évesen volt mindkettő, de most már tényleg soha többet.

Pedig emlékszem, 15 évesen még tökre szerettem volna ilyen helyekre járni. Meg gyerekként is mindig úgy képzeltem, hogy 16 évesen minden hétvégén valami buliban leszek. Ez (szerencsére) nem így lett.


20/L

2018. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!