Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki még nem...

Van itt olyan aki még nem volt igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
Mert velem ez a helyzet... még ha sokat is vagyok egy sráccal meg jófejnek tartom, akkor se érzem azt h vele most össze akarnék jönni, csak szimplán tetszik.. vagy csak várjak, hogy jöjjön az igazi?

2018. dec. 20. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
igen én
2018. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe Gary Chapman: Egymásra hangolva

(vagy A szerelem pszichológiája) kb 1:1-ben ugyanaz

3. fejezet


a szerelem egy rózsaszín köd amitől tökéletesnek látod a másikat, átlagosan 2 évig tartó "vakság"

2018. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én se voltam még soha szerelmes, sőt, még csak tetszeni se tetszett egy fiú se.
2018. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen szerelmesnek lenni, de szerintem én nem voltam az. Voltak érdekes állapotaim, de szerintem az más volt.

Ettől még van tartós párkapcsolatom és sosem áll szándékomban mást keresni, nagyon elégedett vagyok vele, ahogy telik az idő, egyre jobban szeretem (legalábbis egy szintig, mindenesetre sokkal jobban, mint az első években), de rózsaszín köd az nincs. Ami talán nem is baj.

2018. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen van.
2018. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Például én
2018. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, és határozottan ki merem jelenteni, hogy nem olyasmi, amire vágyni kellene. Inkább nyomasztó, hogy átveszi a kontrollt az elméd felett valami, amire te nem lehetsz hatással.
2018. dec. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
+1 fő
2018. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!