Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy lány ismerősöm,...

TomiEmO kérdése:

Van egy lány ismerősöm, akivel nagyon jóba vagyok. Nagyon szerelmes vagyok belé, de van egy olyan érzésem, hogy ő nem érez így. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos, van egy lány, egy évvel fiatalabb mint én, és első alkalommal amikor beszéltünk személyesen mentem oda hozzá, hogy lássa, nem csak neten tudok beszélgetni. Utána megismerkedtünk, de mondta, hogy nem kedveli az én stílusomat, a rockkert, vagyis, azt hitte rockker vagyok, de mondtam hogy igazából amit képviselek "stílus" az az emo. Utána elmentünk sétálni is, azt mondta nagyon jól érezte magát, és azt kérdezgette hogy mikor megyünk legközelebb. Idáig tök jó minden, de most szerdán volt kirándulni, és össze haverkodott egy évfolyam társammal, és mondta hogy nagyon tetszik neki... Az a fiú nagyon rossz, beképzelt, meg fogdossa a fiúkat... Nem tudom mit tegyek... Tudja ez a lány hogy tetszik nekem, mert mondtam neki, ő is sokat mondja hogy nagyon aranyos meg cuki vagyok, de ezt szerintem csak úgy mondta mint barát... Hogyan tudnám elérni hogy többet érezzen irántam? Nagyon szeretem, és mindig rá gondolok, nem megy ki a fejemből... Mit tegyek?

2018. dec. 15. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy . Ha tudja hogy tetszik neked és eddig nem lépett nem is fog, nem jössz be neki.

Azt a hajót engedd el, és inkább abba fektess nagy erőt hogy próbáld megtartani a jó viszonyt. Szerintem nem fog menni ha többet akarsz, általában rossz vége lesz vagy legalábbis eltávolodás . Az én tapasztalatom szerint.

2018. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem...köszi a segítséget. De akkor mi van, ha azt mondja, hogy úgy nem tetszik neki, de szomorú ha nem ír neki vissza a fiú. Ilyenkor is hagyjam?
2018. dec. 16. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!