Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell normális párbeszéd...

Hogyan kell normális párbeszédet folytatni?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre kerülök vasárnap. Eddig sose sikerült normális kapcsolatot kialakítanom a kollégákkal, pedig kedves vagyok de tuti látszik rajtam hogy feszengek meg fogalmam sincs mit mondjak, és kényelmetlenül érzem magam. gondolom ezért nem szeretnek. de nem direkt csinálom, tényleg fogalmam sincs róla, hogy mit kell mondani (vagy kérdezni) az embereknek/től. mindig is csodáltam azokat akik simán minden gond nélkül 'lefolytatnak' egy apró beszélgetést, és tök természetesnek látszanak meg minden, és persze mindenki imádja őket.. mit kell mondani így első körben? mondjuk, lesz valaki aki majd betanít, hogy barátkozzak vele össze? nem is igazán tudom hogy fogalmazzam meg ezt a kérdést.. minden válasz /tanács jól jön ami erre vonatkozik.. 23L
2018. dec. 21. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést kiírhattam volna én is, de már ki is írtam, korábban megfordult a fejemben.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

2018. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem is ismerős ez az élethelyzet, nekem sokszor ilyen idegen környezetben az elején még a hangszínem is kicsit más :D legalábbis szerintem :DD

nekem vannak lejegyzetelve ilyen érdekes storyk amiket olvastam vagy hallottam és akkor ezeket szoktam bedobni időnként.. ebből kialakulhat már egy párbeszéd.. meg persze vannak ezek a tipikus kérdések, hogy Te mióta dolgozol itt, mit dolgoztál eddig stb.. mi akartál lenni, de nem jött össze :)


a napokban futottam bele ebbe a hirdetésbe: [link]


én nem olvastam még, egyelőre megvásárolni sem fogom, de lehet neked jól jön ;) sok sikert 33/F

2018. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!