Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Enberek! Milyen volt az idei...

Enberek! Milyen volt az idei céges/iskolai karácsonyi bulitok?

Figyelt kérdés
minden szaftos részletet írjatok le:3

2018. dec. 24. 20:17
 1/9 anonim válasza:
26%
Mi közöd hozzá?
2018. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és neked mi közöd hozzá, hogy miért kérdem, ha nem akarod elmondani nem írod le, ez az oldal erről szól nagyokos:D
2018. dec. 24. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Játszogatás, pofázás, zabbantás, én meg elkülönültem dolgoztam egy ideig, majd neteztem, mert nem csípem az ilyen látszatbulikat.
2018. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
SZAR, jópofizás mindenkivel...
2018. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Hát hallod e... Nekem eddig az összes ilyen buli, mint suliban, mint munkában egy kínszenvedés volt, mert alapjáraton egy nagyon büszke, öntelt ember vagyok és direkt soha nem akartam megjelenni ezeken a rendezvényeken, de valahogy mindig rávett valaki. Azt hozzáteszem, hogy eddig sosem bántam meg, mert én nem iszom többet egy két Somersby-nél meg egy Baileys-nél... tehát mindig toppon vagyok és látom mit művelnek. Mondom a múlt pénteki céges bulit. Vendéglátó. Elmentünk bowlingozni. Kis újonc gyerek a férjes üzletvezetővel kéjelgett, majd el is tűntek, amikor csak bagózni mentek ki. Persze én is szoktam hülyeségeket csinálni. Pl. a pultost megkértem, hogy csináljon két ugyanolyan tálcát felesekkel, az egyiken minden pohárban feles pálesz legyen, a másik tálcán tiszta víz a feles poharakban. És persze a vizet szolgáltam fel előbb, amivel pofán is locsoltak ketten :DDD de nekünk nem kell céges buli ahhoz, hogy szaftos témáink legyenek :D
2018. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
El ment, egyik kollegám szokását meg őrizve minden évben jól be ba.szik, lépcső tetejéről háttal le gurult mert el vesztette az egyen súlyát és úgy gurult lefele mint egy foci labda pont a nagy főnök elé esett, el vesztette az eszméletét fel ébred és be szól a főnöknek plusz neki akart menni ha tudott volna csak egy ideig nem is érezte a testét csodálom hogy még most sem rúgják ki, egyszer a kis főnök azt mondta neki hogy nem jöhet a buliba majd nem neki ment, bolond ez az ember néha :-D
2018. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Iameagle válasza:
100%
Jo volt, igazabol az osztalytarsaknak fel se tunt ha elmentunk, meg visszajottunk, legjobb bnommel antiszockodtunk, de egesz jo volt, meg ettem 5 eves kekszet amibol minden evben eszunk mert sehogy nem akar elfogyni. Ja es a szaftos reszleted: twerkeltunk a lanywcben.
2018. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na pont ilyeneket akartam mint az uccsó írt
2018. dec. 26. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Összeültünk az egyik szobában és bejglit ettünk, meg megbeszéltük, hogy ki mit vett karácsonyra, elpuffogtattunk néhány közhelyet és kész.
2018. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!