Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Munkahelyi karácsonyi húzás....

Munkahelyi karácsonyi húzás. Szerintetek nagyon gáz, hogy én kivontam magam alóla?

Figyelt kérdés

ha valaki nem tudja mi ez a húzás: egymás neveit bedobjuk egy kalapba és akit húzunk annak venni/ csinálni kell valamit ajándékba.

Én mindig is nagyon utáltam az ilyeneket. Majd a szűk családi/baráti körömnek veszek valami apróságot. Amúgy se vagyok nagy ajándékozás párti...

Most költözünk, emiatt se pénzem se időm nem igazán van.. kézügyességem meg nulla, készíteni se tudok valamit ezért

de kicsit rosszul érzem magam, hogy mindenki részt vesz benne csak én nem, így nyilván a buliba se mehetek el amit szerveznek. Egyébként is kicsit magamnak való vagyok, félek ezzel méginkább elérem azt, hogy ne kedveljenek...


2018. nov. 29. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem igen..
2018. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, én ugyanilyen vagyok, de még sose mertem magam kivonni az ilyen dolgokból, és valószínűleg nem is fogom. Nem is igazán jó ötlet, valahogy kibírom ahogy eddig is, mert ja, sajnos gáz ha valaki kivonja magát az ilyenekből. Pedig fszság dehát ez van..
2018. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
Majd legközelebb benne leszel te is, ez nem nagy dolog, csak egy kis karácsonyi dolog. Egyébként sem szokott nagy összegű drága ajándék kelleni ilyenkor, szokták is mondani kb milyen összegben kell gondolkodni, ami olyan 500, max 1000 Ft.
2018. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, mert tartottad magad a saját véleményedhez, nem hajoltál meg előtte:).
2018. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!