Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti így elmennétek "bulizni"?

Ti így elmennétek "bulizni"?

Figyelt kérdés

Nem nagy banzájról van szó, étterem meg utána iszogatás ismerősökkel. Én csak a házigazdát ismerem közelebbről, de ő nagyon számít rám, kérdezte is, hogy ugye én nem loholok el, mint páran...

Mivel alapvetően munka miatt be vagyok buckulva, nem járok sehova, így örültem is a meghívásnak.

Viszont pàrom összefertőzött, egész reggel görcsöltem, hasam is ment, hánytam is... most visszafeküdtem, lázam is elkezdett felmenni, egyelőre nem magas, 38 alatt.


Nem tudok dűlőre jutni. Már rég készülődnöm kéne, mennék is, nem akarom megbántani az illetőt, de ugyanakkor félek, hogy ott leszek rosszul. Nincs kocsink, párom se tud értem jönni, ha úgy alakul, meg pár településsel odébb leszek...


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?



2018. dec. 29. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hőemelkedésem van, f0sok, hányok, akkor nem mennék bulizni...
2018. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék, már csak azért sem, ráragasztod a bacilusokat másokra is, nem fognak szeretni.

Hívd fel a házigazdát, mond el, beteg lettél, nem tudsz menni.

Jobbulást!

2018. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan ahogy a többiek írták előttem. Maradj otthon szépen kurald ki magad. Igyál sok teát ha lehet mézzel. Esetleg egy vagy két pohár kamilla tea sokat segít de szigorúan csak délután meg max hét körül. Utána ne nagyon igyál teát mert vízhajtó hatású. Egész éjjel pisilned kell majd tőle. Ropogtass ropit kekszet egyél ami jól esik de inkább kevesebbet és könnyebb kajakat ne töltött káposztát 😃 gyógyulást!
2018. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szilveszterkor is buliznak ugyis majd elmesz akkor ha nagyon akarsz.
2018. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy eszembe sem jutna összefertőzni a többieket.

A e diszkomfortérzeted ebben a tekintetben másodlagos.

2018. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szilveszterkor dolgozom. Nem véletlenül most van az összejövetel, és nem véletlen vàr annyira a házigazda.

De igazatok van, a továbbfertőzés mint olyan, elsőre fel sem merült, nem kívánom továbbadni.

2018. dec. 29. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább attól félnék a helyedben, hogy megfertőzök másokat, nem attól, hogy rosszul leszek ......................
2018. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyu, nem kioktatásból, de nem rég hányós betegségem volt, és azt gondolom, aki tényleg hány,nem tesz fel ilyen kérdést magában.
2018. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De igen, feltesz, ha fontos neki a másik ember. :) Nem a buli volt a lényeg, hanem a házigazda, akinek ígéretet tettem és számított rám, azért emeltem ki a dolgot.

Természetesen nem mentem el így, igazság szerint mostanáig hol aludtam hol nem. Csak, ahogy írtam, az egyéb szempontok mellett nem jutott eszembe a fertőzésveszély - emiatt lehet önzőnek nevezni, sajnos vagy nem, én ahhoz szoktam, hogy betegen sem dőlök ki, csak végszükségben, mert nem engedhetem meg magamnak, talán emiatt nem ez az első.


Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!