Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eltitkoltam, hogy cigány...

Eltitkoltam, hogy cigány vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mivel csak kb. 25 százalékban vagyok cigány, ezért nem igazán látszik rajtam, a munkatársaim teljesen magyarnak hisznek engem. Viszont néha zavar a sok rasszista megnyilvánulás és a cigány viccek elég sértőek néha. Attól tartok, ha megtudják, már nem lenne olyan a munkatársi viszonyunk. Mit tehetnék? 26 éves zalai srác vagyok.
2019. jan. 1. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

25 %-ban?


Ez hogy jött ki?

2019. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Apám félig cigány, félig magyar. Anyám teljesen magyar...
2019. jan. 1. 10:35
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz, te mar inkább nem vagy cigàny mint igen.
2019. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Most komolyan,putris cigánynak érzed magad 25 százalékban? Ha nem, akkor ne vedd komolyan.
2019. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam annak, csak aggódom a munkahelyi harmónia miatt.
2019. jan. 1. 10:52
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Komoly problémaid vannak hófehérke.Képzeld el én is 25℅-ban rétin***r vagyok,de soha sem hangoztattam(lehet jobb is).Szerintem nem kell velük foglalkozni.
2019. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is van egy vonóval.🙂 Engem nem zavarnak a rasszista viccek, van bennük igazság, kell egy kis önirónia. Én sem mondom el az embereknek általában, minek? Semmi közük hozzá, csak a nagyon rasszistáknak, hogy legyen lehetőségük ennek tudatában eldönteni, hogy szóba állnak-e velem így is. Nagyon ritkán fordul elő, hogy emiatt legyen valaki elutasító. Az embereknek nem a bőrszínnel, hanem a cigányokra jellemző attitűddel van problémájuk. Amúgy hiába mondod el, elfelejtik, hogy az vagy, ha nem vagy tipikus rózsás szoknyás. Legyél egy kicsit lazább, mindenkin van valami, ami miatt bántani lehet.
2019. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Rendben. Igazatok van. Köszönöm.
2019. jan. 1. 11:00
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Én meg a b u zivicceket hallgatom néha pár se99fej kollégától. De hát jópofa viccek szoktak lenni, nem sértenek vele egyáltalán. Nem kell nekik elmondani a háttered, mert akkor a hátad mögött fognak viccet mesélni, és az kellemetlenebb, mint néha meghallgatni egy két ordenáré poént, és újra azon derülni magadban, hogy mekkora kretének :)
2019. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Na ha valaki, akkor én szívből rühellem a cigányokat, sajnos nagyon durva személyes tapasztalat miatt is.

Viszont téged max romának hívnálak és nem cigánynak. Ahogy látom vannak munkatársaid, tehát munkád, már ebből a szempontból tisztességes ember vagy. Az én szememben te magyar vagy.

Éppen ezért nem értem miért zavar az a tény, hogy az emberek bizony gyűlölik a cigányokat, lévén hogy a "rokonaid" legalább öt évszázad alatt nem tudtak civilizálódni. Az összes hozzád hasonló roma akit ismerek szégyelli magát a többi cigány miatt. Neked sincs semmi okod ezekre büszkének lenned.


Amúgy ha a munkatársaid nem buta skinheadek, meg fogják érteni hogy te attól még magyar vagy.

2019. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!