Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eltitkoltam, hogy cigány...

Eltitkoltam, hogy cigány vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mivel csak kb. 25 százalékban vagyok cigány, ezért nem igazán látszik rajtam, a munkatársaim teljesen magyarnak hisznek engem. Viszont néha zavar a sok rasszista megnyilvánulás és a cigány viccek elég sértőek néha. Attól tartok, ha megtudják, már nem lenne olyan a munkatársi viszonyunk. Mit tehetnék? 26 éves zalai srác vagyok.
2019. jan. 1. 10:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a te titkod, a saját érdekedben.
2019. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez így alakult, hogy a cigányság meg van pecsételve, de legyünk igazságosak, ennek oka van.

Én sváb származású vagyok, de sosem volt gondom vele, mert a svábok kitűnően integrálódtak.

Ha Úgy érzed, hogy kitörnél , akkor ne áruld el a származásodat és akkor a rasszista viccek nem neked fognak szólni.

Ha a viselkedésed , a kapcsolataid , egyáltalán az egész életviteled inkább magyar, mint cigány, akkor légy üdvözölve a magyarok közt. Én is annak tartom magam.

2019. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez most jólesett. :)
2019. jan. 1. 11:18
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de amennyi ideje együtt élnek velünk a cigányok, aligha van olyan ember, aki ne lenne legalább egy kis részben az..

Az én őseim között is vannak cigányok, szerbek, meg még ki tudja, milyen népcsoportok, mégis magyarnak tartom magam...Akkor most bocsánatot kéne kérnem mindenkitől, akivel valaha találkoztam, mert nem említettem, hogy nem echte magyar vagyok (ami amúgy nem létezik)?

2019. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt Mo, mindenkinek van mindenféle felmenője, nem kell befeszülni ilyen dolgok miatt
2019. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Persze mindenkiben van "cigány vér", a kérdés az, hogy látszik vagy sem. Mert ha igen, akkor neked minden szempontból annyi.
2019. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%

Előzőnek:

Nincs mindenkiben cigány vér. Régen nem volt divat az eltérő fajok közti házasság, de még eltérő népek közti sem, kivételek voltak persze, meg a történelmi események nyilván ebben befolyásolók. Viszont a magyarok csak a legritkább esetben háltak cigányokkal, ha nem így lenne ma egy cigány sem élne Európában mivel eltűntek volna. Nem mellesleg, a cigányság az 1800-as évek végén még száz ezer fő körüli népességgel bírt nálunk (pontosabban nagy-Magyarországon, ami azért még durvább), mára már egyesek szerint a 9 egész (éppen) akárhány millióból akár 1 millió is cigány lehet (csonka-Magyarországon), és ezt mind önerőből tették, nem keveredésnek köszönhetően.


15-ösnek üzenném továbbá, hogy mi magyarok sem vagyunk (annyira) kevert nemzet, mint amilyennek mondják. Aki nem hiszi, járjon utána (a genetika nem hazudik).


Kedves kérdező, te pedig pont olyan magyar vagy mint én. Szerintem ne akarj a cigányság 95%-os primitív rétegéhez tartozni, emígy ne vedd magadra a cigány vicceket.

2019. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%

#17 De kevert nemzet vagyunk, ha nem hiszel, járj utána (a genetika nem hazudik).


Nájsz érvelés, bró

2019. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
Igenis kevert nemzet vagyunk, csak épp neked fáj a tudat, hogy nem vagy ősmagyar(aki úgy néz ki mint egy mongol). A faj pedig az ember, igen tudom ez is fáj.
2019. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

Előző: Az "ősmagyaroknak" közük nem volt a mongolokhoz:D A torz képek helyett inkább nézz utána, ritka buta vagy.

De ez már nagyon off, úgyhogy hagyjuk.

2019. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!