Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az mi, hogy 3 éve egy buliban...

Az mi, hogy 3 éve egy buliban belekevertek valamit az italomba, amitől összeestem, elájultam és még azzal gúnyolódnak?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim voltak, akik már szerencsére nem azok. Ginát kevertek az italomba, pedig nem sokat ittam, majd egy ponton nem emlékszem semmire. Az eljárást bizonyíték hiányában megszüntettek.


Valahol otthagytak a városban eszméltelenül. Előtte már szórakoztak a suliban, hogy lefognak itatni, én marha meg fogadtam el tőlük italt... Minden kieesett, a vicc, hogy voltak ott 2 tanár is, mert bankett után volt.


Mondjuk az is megér egy misét, hogy hogyan bántak velem a kórházban, kiraboltak stb....



3 év után mindenhol engem akarnak lejáratni, hogy "detoxba került", bla bla... Szánalmas, örüljenek, hogy megúszták. Az egyik unokatestvére anyám kollégájának, a munkahelyén is pletykáltak, majd előadta anyámnak is, mert azt hitte nem tud róla...


2019. jan. 3. 18:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Köztudott volt, hogy drogosok, előtte egy kiránduláson is szétcsapták magukat...
2019. jan. 3. 18:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Engedd el, ők drogosak, alapból elbaxott az életük, nincs miért bosszúskodj emiatt. Majd elfelejtik az emberek...
2019. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!