Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért gúnyolódnak rajtam...

Miért gúnyolódnak rajtam folyton a barátaim? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Ez az első évem egyetemen, a csoporttársaim közül senkit nem ismertem az elején. Most már jóban vagyok 4 emberrel is. Beszélgetünk, általában tök jól elvagyunk, de egyre többet szivatnak, gúnyolódnak rajtam és kinevetnek. Ez engem nagyon zavar, de nem igazán tudom mit tehetnék ellene.. Ha megmondom nekik, hogy zavar, akkor csak hisztis libának gondolnak.. De már ott tartok, hogy következő alkalommal tuti elsírom magam. Valami tanácsot tudna adni valaki, mit tegyek, hogy komolyabban vegyenek?
2015. márc. 29. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Min gúnyolódnak? Hogyan szivatnak? Min nevetnek veled kapcsolatban? Legyél kicsit specifikusabb, biztosan nem ok nélkül csinálják ezt, és ha nem tudjuk mi lehet az nem tudunk hasznos tanácsot adni.
2015. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy bántásból mondják? Nem lehet, hogy csak baráti piszkálódás és egymással is ugyan úgy gúnyolódnak?

Ha ez a helyzet, akkor nyugodtan visszaszólhatsz te is nekik, ha tényleg bántásból teszik, akkor meg aztán pláne ne hagyd magad, csak így fognak valakinek tartani, ha kiállsz magadért.

2015. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem tudom eldönteni, hogy ez még a baráti piszkálódás kategória-e.. Úgy vettem észre, hogy csak velem csinálják. Akármit mondok (teljesen hétköznapi, normális dolgokról beszélek) kiforgatják a szavaimat és a végén totál hülyének tűnök.. Nagyon zavar, de egyszerűen nem tudom lekezelni a dolgot. Pedig egyébként elég talpraesett vagyok és mindig meg tudtam védeni magam.
2015. márc. 29. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Félsz hogy ha megmondod a magadét kipenderítenek a baráti társaságból.

Ha viszont nem mondod meg csicska leszel és csak arra leszel jó hogy beléd rúgjanak.


Én más vagyok és fele ennyiért leszakítanám a haverom fejét, ezért velem nem is csinálnak hasonlót sem.


Nem mondom hogy te is legyél ilyen drasztikus de ha nem mondod meg időnként a magadét akkor továbbra is nyelheted a szart.

2015. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, válogasd meg a barátaidat. Pusztán azért, hogy tartozz valahová, nem érdemes válogatás nélkül barátkoznod.

Egy barátságnak addig van értelme, ameddig az mindenkinek jó.

2015. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!