Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az új kolléganők gúnyolódnak, kibeszélnek, árulkodnak arról hogy nehezebben tanulok be és van aki "kiforgatja" mindazt amit és mondok?

Figyelt kérdés

Olyan munkát csinálok amit még eddig nem,de törekszem arra hogy mindent elsajátítsak és járok mellette suliban amit habár nem rég kezdtem el,de ugyanez a szakterületet jelenti. Megkaptam ma hogy ezt amióta itt vagyok (1 hét) mások már rég betanultak. Mondtam hogy nehezebben megy nekem még,ilyen helyen nem dolgoztam stb,de azért fejlődtem. Közben hallom és látom,hogy rajtam csúfolkodnak, visszahallottam hogy kibeszélnek és teljesen kiborultam, már arra sem tudok figyelni amit csinálnom kellene. Lefagytam ma, gyomorgörcsöm van. Attól is tartok máshol is ez várna ha itt nem válok be.


Voltatok már ilyen helyzetben?



2017. szept. 26. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem szakmai gyakorlaton voltak így. A többi dolgozó kedves volt...legalábbis előttem.

Amikor nem voltam ott (kimentem wc-re, vagy valami) rögtön kitárgyaltak, gúnyolódtak, stb. Amikor meglátták, hogy jövök, rögtön témát váltottak és kedvesen szóltak hozzám...mintha nem hallottam volna, miről beszéltek előtte.

Úgy vettem észre amúgy, hogy ahol többnyire/csak nők dolgoznak egy helyen, ilyen jó a légkör.

2017. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Vannak ilyen sz_r szemét emberek, és az a helyzet hogy igen:

én nem igazán tudok mit mondani, de ahogy olvastam 1 hete vagy ott, tehát akkor még próbaidős vagy? Más munkahelyet nem tudsz hirtelen, ha váltani kell? A kiírásból ítélve betanított munkát végzel? Tehát, nem kell hozzá semmilyen papír csak nyolc általános és slussz passz? Készülj fel a baxogatásokra meg a xivatásokra, de ne hagyd magad! Szólj vissza ha kell, és kész! Ne szívják a véred!

2017. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, én is csak nőkkel vagyok együtt sajnos. Előző munkahelyeimen voltak férfiak is és ott sokkal jobb volt a hangulat.
2017. szept. 26. 21:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem vagyok betanított munkás, nem tudom miből gondolod. Van fősulim is,de más pályát váltok és elkezdtem levelezőin tanulni így mellett dolgozom.
2017. szept. 26. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Találj támadási felületet rajtuk, hisz ők is hibáznak, majd a megfelelő időben vedd elő. Vagy mond ki nyíltan, ha hibázol, hogy "Igen, hibáztam, lehet menni árulkodni". Próbálj meg nyugodt maradni, ne lássák rajtad, hogy ideges vagy, mert ez csak olaj a tűzre lenne. Szóval ne hagyd magad.
2017. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

akik ilyen azok már gyerekként is ilyenek voltak..én lány iskolában tanultam és ugyanezt a jelenséget láttam nap mint nap..a nagy "életre szóló" barátnők gúnyolták úgy egymást h a másik éppen csak kilépett a teremből..mikor visszament persze ment a jópofi..egyszerűen nem tudom megérteni a gúnyolódó embereket.

Tanuld meg ignorálni és dolgozz a lelkiismereted szerint..nem barátkozni mentél oda ezt tudatosítsd..tényleg nem kellemes helyzet és megértem h felőröl..én egész középiskolában (5 évig) így éltem, tudom..

2017. szept. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pár hónapja vagyok ilyen légkörben, néha könnyebben viselem, néha nehezebben. A gyomorgörcs nálam minden este és reggel előjön. Nekem is nők a munkatársaim, akik próbálják elvenni az önbizalmam. De hogy attól nekik miért lesz jobb, azt nem tudom... Szóval együtt tudok érezni Veled. :) Szánalmas emberek... nem is értem a gondolkodásukat, tulajdonképpen nem is érdekel. Engem csak az tart meg a munkámnál, hogy szeretem csinálni és kell a pénz. Minden egyes nap próbálok erre fókuszálni és általában jó kedvem van. De néha pocsék napjaim vannak és annyira kiábrándulok a világból, hogy óriási erőfeszítéseket kell tennem azért, hogy felálljak. De ilyenkor meg arra gondolok, hogy ami nem öl meg, az tényleg megerősít, ha másképp nem is, de lelkileg! :D Szóval gúnyolódjanak nyugodtan, én csak nyerek rajta. :))
2017. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kiléptem a munkahelyről, már nem bírtam idegekkel, elég volt. Lehet gyenge vagyok, de ez van,nem álltam erre készen. Bevallom őszintén. Tudom a legújabb munkahelyen is nehéz lesz majd, de talán tanultam ebből és erősebbnek kell lennem. Viszont amit az utolsó írt,hogy legalább ő szereti a munkáját sokat segít,nos én nem szerettem, sőt. Nem erről volt szó nálam állásinterjún, mást csináltam mint amire "feliratkoztam".
2017. szept. 27. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gyenge. Mertél lépni és keresel új helyet, nem adod fel. Én inkább bátornak tartalak. Nekem ez pl. nem megy. :)
2017. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!