Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » AJKA városáról vélemények,...

AJKA városáról vélemények, benyomások, emberek viselkedése kapcsán van bármi jó/rossz tapasztalatod? Hallottál a városról valamit?

Figyelt kérdés

Azon kívül,hogy sok a park, a munkas, az emberek bunkók. És óriási a korrupció. A diplomások közül arányaiban véve is többen rossz munkakörben, míg mások kapcsolattal jó pozícióban. Ez mindenhol megvan !! De ott nagyon, úgy hallom.:(

Bármi tapasztalatra kíváncsi vagyok!:)



2019. jan. 4. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nincs sok munkalehetőség, és a levegő minősége is kifogásolható.
2019. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
AJKA Kristály! 😃
2019. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen :D van kristaly is.


Koszi!


Varok meg velemenyeket, infokat, tenyeket Ajkarol !!


Emberek,kozeg,szellemi munka(bar szornyen nincs munkalehetoseg.. van 2 havonta 1 allashirdetes oda pedig vmi vezeto rokona kerul)

Stb.

2019. jan. 4. 08:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Ott lakik egy ismerősöm. Szerinte női nemiszervre hasonlít a térképe.
2019. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleim plusz unokatestvéreim ott laknak. Most 21 éves vagyok, eddig kb minden éven 1 hónapot ott töltöttem.


Ajka egy régi bànya város, ahol a bányákat rég bezárték és helyette inkább gyárakban dolgoznak az ott lakók többsége.


Szóval rengeteg képzést nem igénylő munkalehetőség van, ami miatt sok munkás oda telepszik.


Szép kis város, ahol nincsenek nagyon szórakozási lehetőségek, esetleg pár kocsma és bár szerűség kivételével.


Vannak nagyon szép környékei, ahol megis kérik az árát a házaknak. Csak akkor költöznék Ajkára, hogy 50 körüli gazdag házas lennék és nyugalomban szeretném leélni életem hátralevő éveit.


... szóval nem fiataloknak való város. Ahoz túl unalmas, kevés lehetőséggel. Hacsak nem gyárimunkás akarsz lenni, mert akkor tökéletes.

2019. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi!

Tudom h rossz hely, ezert kell onnan elmenni, arra vagyok kivancsi masok szemevel is ilyen siralmas varos e..

2019. jan. 20. 17:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok az albán.
2019. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

En mar szandekosan ugy beszelek Ajkarol h nem vagyok ide/oda valosi. Tagadom is. Itt is tagadom :D

Nehezen viselem azt az idot amit itt kell meg toltenem..

23N


:(

2019. jún. 16. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem rossz hogy lekéne tagadni :D csak nem jó ott lakni.


Én pl.: imádok látogatni, lakni csak azért nem laknék ott mert nincs munkakörömben állás ott (szoftver fejlesztő) plusz semmilyen lehetőség sincs a társasági élet normális ápolására, de nem ciki ott lakni.


Most is megyek nem sokára nagyszülőket látogatni.


21/F

2019. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Akkor Neked a torta kulseje jutott Ajkabol,hogy sok a park viragok nem egy nyuzsgo nagyvaros..

De ez a torta belul szet van rohadva. Igazad van nincs allaslehetoseg DE emellett b#szott nagy a korrupcio is! Osszes irodan kb es hozzatennem nem csak a kozszferaban hanem a versenyszferaban IS javareszt a valaki valakije ul.. az meg h en is tanultam le van sz#rva. Ugyh megyek is el ahogy tudok es kozbe fejlesztem magam tanulok..


De Ajka felnott szemmel egy k#rva nagy csalodas.. :(

2019. jún. 16. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!