Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nyernétek a lottón 1...

Ha nyernétek a lottón 1 milliárd forintot kinek adnátok belőle, mennyit osztanátok szét?

Figyelt kérdés

Testvér, unokatestvér...

Barát, munkatárs?

Kinek mennyit, milyen szempontból? Pl: az egyik sokkal szegényebb, nagy adósággal. Aki kapott, gyorsan elkölti, kaphat még?



2019. jan. 6. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Senkinek nem adnék még 5 forintot sem.
2019. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Senkinek se adnék ok se adnának fordítva
2019. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Rossz anyagi helyzetben lévő nagyszülőnek adnék. A többiek megélnek a fizetésükből, nem igazán panaszkodhatnak. (Mármint nem gazdagok, de nem is szegények, közép középosztálynak mondanám őket.)
2019. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Bár ez nem jellemző, vagy éppen síkhülyének fogok tűnni, de én a családom mellett a barátaimnak, sőt, még a munkatársaimnak is adnék. Egyszerűen én úgy érzem, hogy tartozom nekik ennyivel.Egyszerűen ezekkel az emberekkel akkor is egy hajóban evezek, bármi is történik. Én személy szerint biztos, hogy mindenkinek adnék 10 millió forintot fejenként. Szóval én mindenkinek adnék belőle, aki bármilyen szempontból is építően hatott az életemre. Egyszerűen úgy érzem, hogy azoknak az embereknek is jár egy kis szelet ebből a tortából. Egyszerűen így érzem helyesnek.
2019. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

A szüleimnek biztos, de nem tudom mennyit, szerintem el se fogadnák.

A barátaimnak nem adnék, hanem helyette mondjuk inkább fizetnék egy közös nyaralást.

2019. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

én is szűk családomnak adnék belőle, amennyire szükségük van.


barátaim nincsenek, csak ilyen érdekből felbukkanó ismerősök, úgyhogy szerencsére a továbbiakon nem kell sokat gondolkodnom.

2019. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kizárólag a testvéremnek adnék, mert elég kilátástalan anyagi helyzetben van.
2019. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Senki nem tudná meg, hogy nyertem. Ahogy most is, segítenék, ahol tudok, ennek ellenére. De van, amit nem lehet pénzért venni.
2019. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha kapnék kereken 1 miliárdot.

Szüleimnek adnék 50-100 milliót

Tesóméknak 1-2 milliót (nem szorulnak rá, de megérdemlik)

Nagyszüleimnek is 1-2 milliót (adnék többet is, de általában 100 forintot se fogad el)

Ha valakinek szüksége lenne pénzre, azok közül akit szeretek, szívesen adnék.

2019. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Anyámnak segítenék a házfelújításban, neki mindenképpen adnék, befizetném utazásokra. Barátom anyukájának, a tesójáéknak, pár rokonnak. A barátnőmnek, aki rengeteget dolgozik, de keveset keres. Barátomnak természetesen. És most jön, amit szégyellek, de öcsémen nagyon hezitálnék. Nyilván kisebb összeget kapna. Csak sajnos neki a világ összes pénze nem elég, ráadásul rettentő lusta, lesz-r mindenkit. Ha ő nyerne 100%hogy nem adna, még anyának sem vett soha semmit, pedig nala lakott, evett pénzt kapott 30 éves koráig.
2019. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!