Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bunkóság ha egy bulimeghívásr...

Bunkóság ha egy bulimeghívásr csak annyit válaszolok hogy kösz a meghívást? És a többit meg találja ki a „sorok mögül"? = nem megyek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én gondolkodok furán, de én ezt pont úgy értelmezném, hogy az illetőnek van kedve eljönni. Persze csak addig, ameddig a részletek felhozatalakor nem derül fény az ellenkezőjére.
2019. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen korrekt... Dobj be egy köszönömöt, azt'csá.
2019. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az, mert úgy hiheti, h elmész. Miért nehéz azt is mondani, hogy nem?
2019. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem azért hívott meg, hogy megköszönjed, hanem hogy ott légy, elmenj.

"csak annyit válaszolok hogy kösz a meghívást"

Ezzel nem válaszoltál a meghívásra.

Ez a "válaszod" olyan értelmes, mint arra a kérdésre: "sört, vagy bort kérsz?", válaszod: "villamossal".

2019. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem unod még?
2019. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 moozygoo ***** válasza:
Az tök jó hogy megköszönöd, de ebből nem derül ki hogy mész vagy sem, inkább ostobának néznélek nem bunkónak ha velem játszanád el.
2019. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
dehogy nem derül ki. nagyon is kiderül már hallottam is a hátam mögött a dumát hogy "azt mondta nem jön" hát én ezt nem mondtam így ki, de egyértelmű mindenkinek.
2019. jan. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!