Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek nincs olyan, mikor...

Veletek nincs olyan, mikor kérdeznek és válaszolok, utána azonban agyaltok hogy jót válaszoltál e?

Figyelt kérdés
Mikor kérdeznek és válaszolok, utána felmerül hogy kielégítő vagy rossz válasz vagy hülyeség.mintha a tökéletes válaszon agyaltok. Mi ez önbizalom hiány?
2018. nov. 29. 19:09
 1/5 Vree ***** válasza:

Igényesség?


Persze jobban jársz, ha átoolvasod még1x a választ mielőtt elküldöd és nem utólag agyalsz :D


Amúgy az embernek a saját válaszát újraolvasni, csodálatal adózva a letisztult stílusnak és világos érvelésnek, egyike az élet örömeinek ;D

2018. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem messengeren, bár lehet ott is. A kérdés inkább az élő kommunikációra van kihegyezve
2018. nov. 29. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a facebook létezik. Az első válaszoló valószínüleg nem is pont arra gondolt.


Velem is van ilyen (főleg csak a való életben) és általában rájövök hogy hülye választ adtam vagy lehetett volna jobbat is.

2018. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Agyalok rajta, mert tökéletes választ akarok adni, hogy a legjobbat mondjam. De ez nekem nem önbizalomhiány, mert nincs benne félelem, aggódás, és ha rosszul mondtam valamit nem hibáztatom magam.

Ha benned viszont vannak ilyen negatív érzések utána, akkor igen, önbizalomhiány, hisz aggódsz azon hogy valamit elszúrtál, hogy nem mondtál valamit elég jól, mert te nem vagy jól, és a másik ember is rá fog jönni hogy nem jól mondtál valamit és rosszat gondol majd rólad, stb.

2018. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Normális. Hidd el majdnem mindenki ilyen. De mindig lehet javítani.


Te: Figyelj amit nemrég mondtam azt most javítanám mert rosszul fogalmaztam.


Ennyi a megoldás. :D Emberek vagyunk tele hibákkal.

2018. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!