Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem nincs értelme...

Csak szerintem nincs értelme az insta storynak?

Figyelt kérdés
Ti hogy döntitek el, hogy miből csináltok posztot és miből storyt? Vagy csak én vagyok rohadt öreg már ezekhez 30 évesen? :D Például ha elmegyek szerdán wellnessbe és azt akarom, hogy a kollégák (akiket imádok) agyvérzést kapjanak, hogy amíg bent rohadnak, akkor nem tudom eldönteni, hogy storyba rakjam, vagy posztba? Vannak egyértelmű esetek, pl. egy mémet nyilván storyba rakok ki, de más esetekben Ti mi alapján döntötök?

2019. jan. 15. 02:07
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Begyöpi vagyok de én a facebookot szeretem. Fent vagyok instán,de csak a mostohagyerekeimet ellenörzöm rajta. Mystoryba sose tettem ki semmit még. 😀27/N
2019. jan. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nagyon egyszerű a döntés. Nincs instagramom, feleslegesnek tartom.
2019. jan. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Akinek nincs instaja, vagy nem hasznalja, az minek ir? Tok irrelevans a valasza... 🤔

Egyebkent en kb mindent posztba teszek, kiveve ha vmi hangulatot hivatott kifejezni ( ho eses, kutya pacsit ad, autoablakbol kivideozott ut reszlet, stb). Szerintem kb pont ez a lenyege is. Ne hasznald, ha nem szereted :)

2019. jan. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszó az ideiglenesség. Az egyik "örökre" ott marad a profilodon, a sztori meg csak a pillanatnak szól és nem kell miatta aggódnod a jövőben.


Amúgy inkább az az értelme, hogy átcsábítsák vele az egykor nagyon sikeres Snapchat felhasználóit.

2019. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

a te példáddal élve ez az ember beállítottságától függ.


ha az ember csak dicsekedni akar azzal, hogy elmegy wellness-ezni, akkor nyilván nehéz eldönteni...


de ha az ember szimplán csak tudatni akarja az aktuális történéseket, hogy éppen egy jakuzziba áztatja magát, az egyértelműen a story-ba kerülne...posztot maximum olyasmi érdemelne egy ilyen pihenésen, amit tényleg sok embernek meg akar mutatni, mert érdekes...egy városi látványosság vagy ilyesmi...

2019. jan. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Facebookon is jelent meg hasonló. Én egyik oldalon sem használom ezt a funkciót, és másokét sem szoktam megnézni.
2019. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazán reprezentatív volt, az meg külön pirospont, hogy senki sem kezdett el fikázni, hogy mekkora őskövület vagyok (pedig annak érzem magam) :D
2019. jan. 15. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!