Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki ha ezért nem járok a...

Ciki ha ezért nem járok a barátaimmal moziba a sok ijesztő előzetes miatt?

Figyelt kérdés
Barátaim sem szeretik a horror filmeket, általában minden más film érdekli őket (és engem is) de szinte minden film előtt mikor mennek az előzetesek betesznek horror előzeteseket amiktől nagyon félek. Annyira nem bírom őket, volt hogy ki kellett rohannom miközben ment az előzetes. Emiatt nem is járok már moziba velük, a legutolsó star wars utolsó jedi filmet sem láttam emiatt.
2019. jan. 18. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves vagy. 13 fölött igen, ciki. tanulj meg kicsit uralkodni magadon.
2019. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy rajta vagy az autizmus spektrumon? Azért, előzetesről kirohanni félelem miatt nem normális.

Otthon minden rendben van, szüleiddel jó a kapcsolatotok? Pánikbetegség, komoly fóbia esetleg?

2019. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok
2019. jan. 18. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
nem ciki, de ilyenkor nekem mindig megengedi a haverom hogy megfogjam a lábát és ez mindkettőnket megnyugtatja
2019. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kábé milyen időpontokban szoktál moziba járni? Én legtöbbször délutánonként megyek el, és szinte sose vetítenek horrorelőzeteseket olyankor. Gondolom mert tudják, hogy ilyentájban még gyerekek is ülhetnek a nézőtéren.
2019. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33 évesen? Igen, elég ciki. Önuralmat már ennyi idősen illene tudni gyakorolni. Vagy nézz félre és fogd be a füled, de kirohanni egyenesen nevetséges. (Mondjuk fület befogni is.)
2019. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 éve járok moziba, még sosem vetítettek horrorelőzetest. (Kivéve egyszer amikor horrorfilmre mentünk direkt.) Általában olyan előzeseket vágnak be, ami hasonló a filmhez, amire jegyet vettél. Igazodnak úgymond a kereslethez. Pl. animációs filmnél mesefilmeket, vagy aranyos vígjátékokat raknak be, stb.
2019. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!