Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SOHA nem beszélek fiúval, ez gaz?

SOHA nem beszélek fiúval, ez gaz?

Figyelt kérdés
Marmint személyesen neha par szót de így fiu osztalytarsaimmal messengeren soha nem beszeltem meg, meg soha egész életemben nem beszeltem fiúval messengeren vagy bármi ilyen helyen. Ez nagyon gaz? Ennek mi lehet az oka? Ezen h tudnék változtatni?

2019. jan. 20. 22:36
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L vagyok
2019. jan. 20. 22:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha válszolsz akkor itt már beszéltél is :D
2019. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gaz, dehogyis

Csak akkor valtoztass hogyha teged zavar es valtoztatni akarsz ne azert mert “gaz”

szerintem az az oka, hogy nem vagy nyitott fiukkal

valtoztatni ugy tudsz, hogy megismers minel tobb embert akar mostani baratnoid altal

eeees nyugi nem ijesztoek a fiuk, nem kell parazni

2019. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem annyira gáz mint az hogy én nem beszelek lanyokkal 18evesen fiukent
2019. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha élőben nem beszélnél egy fiúval vagy akárki mással,az volna "gáz",mert akkor csak messengeten tennéd.

Szóval nem az,amóg tebmagad nem látod annak.

Szerintem épp,hogy nem az.

-N-

2019. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az, csak annak az aki annak érzi.
2019. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem probléma, én pontosan ugyanígy voltam 16 évesen (most 19 vagyok). A fiú osztálytársaimmal élőben is alig, messengeren meg aztán soha nem beszéltem, sokáig el se tudtam képzelni, hogy ők is tudnak írkálni, meg emojikat használni :DD Kb 1 éve egy barátnőmön keresztül megismertem egy fiút, akivel nagyon jó barátok lettünk, minden nap beszélünk, amikor tudunk, találkozunk. Aztán utána egyetemre jöttem, műszaki pálya, erősen kisebbségben vagyok mint lány, és valahogy a többi nem volt szimpatikus, így csak fiú barátaim lettek, pont fordult a kocka, és már lány barátom van kevesebb. Szóval ne aggódj, ez nem fog örökké így maradni, ebben a korban ez teljesen oké.
2019. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!