Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit gondoljak a barátnőim...

Most mit gondoljak a barátnőimről ha az se jó ha nem beszélek egy bizonyos fiúval meg az sem jó ha beszélek?

Figyelt kérdés

van egy fiú akit mindkettő barátnőmmel nagyon kedvelünk. ők elméletileg csak barátian viszonyulnak hozzá viszont én szerelmes vagyok belé. a lényeg az hogy a barátnőim azt mondják hogy beszéljek vele meg hogy menjek oda hozzá. ezt persze meg is teszem, de pl. ma az egyikőjük azt mondta nekem hogy én túl sokat beszélek a fiúval és hogy nem engedem hogy ők is beszélhessenek vele (ezt az egészet persze úgy mondta mintha azt szeretné hogy ne dumáljak vele) és ez az egész alaptalan mert mindig örülök ha 4-en letudunk ülni beszélgetni. Ezt én hülye elmeséltem a másik barátnőmnek hogy megtudjam mennyire ért egyet az elsősorban említett barátnőnkkel és kiderült hogy maximálisan egyet ért (sőt, volt egy olyan vitázás közben, hogy rá kérdeztem miért zavarja őket az hogy én beszéltem az utóbbi időben a sráccal. erre válaszolta azt hogy én se örültem neki amikor ő beszélt vele...hozzá teszem azért nem örültem mert teljesen kizártak a beszélgetésből) Nem tudom megérteni hogy miért zavarja most őket ennyire hogy én dumáltam a sráccal.állandóan azt mondják hogy kedves meg minden csak hogy nincs közös témájuk és hogy nem mernek oda menni hozzá. Azt mondják nekik nem tetszik és el is hiszem mert ismerem őket annyira hogy lássam mikor hazudnak.


Egyébként nem szoktunk fiúkon veszekedni most is valószínű hogy nem maradunk haragban csak nem értem miért nem őszinték.


Szerintetek? Akár privát levelet is elfogadok ott még jobban el tudnám magyarázni.



2014. okt. 22. 21:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Utólag visszaolvasva elég sz#rul fogalmaztam meg de a lényeg benne van.
2014. okt. 22. 21:44
 2/3 szusy2 ***** válasza:
Szerintem vagy az van hogy tetszik nekik ès tudják h joba vagytok ès ezt nem nèzik jo szemmel vagy csak simán az hogy nem már ennek barátja van vagy a 3.hogy nem vagy elegetba lányokkal ès ezèrt azt hiszik hogy elhanyagolod őket de ezek csak tippek am sok sikert a pasihoz <3
2014. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, ők tényleg olyan barátok akik nem akarnak nekem rosszat. vagyis igazi barátok. ezért nem is értem hogy mit is akarnak most valójában.ja és köszi ^^
2014. okt. 23. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!