Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beteg vagyok vagy csak ennyi...

Beteg vagyok vagy csak ennyi lenne a személyiségem?

Figyelt kérdés

Az életet nem szeretem,de nem is utálom.

Sok barátom van,de ők meg vannak nélkülem és én is nélkülük (csak egy emberrel beszélgetek aktívan aki a legjobb barátom).

Annyira lusta vagyok hogy az természetfeletti,de elég fiatal is (18f).

iszok,cigizek meg drogozok is.Habár hetekig simán elvagyok ezek nélkül.

Lányok társaságát nem keresem mert túl sok volt a csalódás pedig nem egy lány mondta már hogy "10/9"/helyes vagyok

kb semmi nem érdekel,semmiben sem vagyok jó(szerintem)


2019. jan. 21. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon gyerek vagy még
2019. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Csak hozod a 18-20 éves fiatalok nagy részének átlagát.

Egy igazi elcseszett életképtelen telibeszart generáció.

Ennyi igen. De nyugi, a korosztályod 99%-a ilyen.

2019. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

A lányoknak nem szabad hinni. A kábszitol torzul a fejed, rohad a fogad, pusztul a májad. Nem vagy te 9-es komám. Látatlanul megmondom.


Amugy járj tüntetni, legalább kikapcsol

2019. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szoksz le a sok baromságrol és tanulsz mondjuk nyelvet és fejleszted magaf ingyenes képzéseken. Jársz dolgozni diákmelot gyüjtesz...

Annyi mindent tehetsz ne kallódj el még meg találhatod miben vagy jo

:)

2019. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rossz indulat nélkül kérdezem: szüleid hol vannak?

A cigi meg a pia rohadt büdös, a drogtól meg keresztbe áll a szemed, hogy nem lehet ezt észreveni?!

Egyébként nem igaz hogy nem erdekel semmi es nem vagy jó semmiben, csak túl keveset láttál eddig a világból. Ha nincs célod, hobbid, bármi ami ertelmet adna az életednek persze hogy lusta vagy, így én se akarnék kikelni az ágyból. Próbáld megfogadni többek között a megelőző válaszolók tanácsát: járj el diákmelozni, gyűjts valamire (kocsi, jogsi, okj képzés stb). Ezen kívűl járj el sportolni, nelem az segített szociális életet építeni,

de még pár kapcsolatot is találni. Legyenek céljaid. Olvass, nézz dokumentumfilmeket (eskü van amelyik izgalmas), tágítsd a látóköröd.

Ez így nem élet, lehet hogy most még elvagy benne, de mikor 30 évesen is ugyanígy fogsz élni (mert ha minden jó így akkor miért is változtatnál, magától pedig semmi nem változik, csak ha teszel érte), akkor majd észbekapsz hogy hoppá élni is kéne... csak már elvesztegettél 12 csodás évet ami életreszóló élmények gyűjtésére szolgált VOLNA, és akkor már nagyon nehéz lesz kilépni ebből, főleg ha depresszió is társulni fog hozzá időközben.

(Tapasztalatból beszélek egyénként sajnos.)

2019. jún. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!