Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hüly. E vagyok, lelki beteg...

Hüly. E vagyok, lelki beteg vagy egyszerűen ilyen a személyiségem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom az embereket, a tömeget, a telefonálást és egyszerűen, ha egy személy egy méteres körzetembe jön, azonnal izgulni kezdek. Ha egyedül vagyok, akkor is érzem, h izgulok, de igazából nincs is okom rá. Gondoltam arra, h ez mind a kamasz kor miatt van(most megyek gimibe), de kisebb koromban is irritáltak az emberek, csak akkor még többet lehettem egyedül, hála a játékaimnak.

Pszihomókus és stb nem megoldható, mert a szüleim csak azt hiszik, h a figyelem középpontja akarok lenni, pedig épp, h azt akarom, h leszálljanak rólam.

Ui: Legtöbbször úgy érzem, h nincs stílusom, személyiségem...mintha csak félig fejlődtem volna ki.(bizonyos értelemben tényleg csak félig, de zenei ízlésemnek meg hasonlóknak csak kéne legalább minimálisnak lenniük)


2011. aug. 15. 17:10
 1/3 PÁL/INKA válasza:
Az ilyen személyek általában aszociálisak. Nem éreznek késztetést az emberi közelségre. Mindezek ellenére szerintem nincs okod aggodalomra hiszen tinédzser vagy és a személyiséged most kezdi elnyerni végleges formáját bár nem vagyok pszichológus.
2011. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért érzed, hogy félig fejlődtél csak ki, mert tényleg félig fejlődtél csak ki, most mész gimibe, kb még 6 éved van mire 20 leszel, akkor fejlődsz ki "nagyjából". Én sem szerettem olyan közel lenni másokhoz, még most sem annyira.


A kamaszkor pedig nem amiatt kamaszkor, hogy olyankor "meghülyül" az ember, ezt mondogatják, de baromság, pont, hogy ilyenkor jön meg az esze, ráeszmél több dologra, arra, hogy ki képmutató és ki nem, a viszonyulásokra, hogy ki milyen és miért olyan stb. és ehhez alkalmazkodni sok időt vesz igénybe, neked is ki kell alakítanod a kis fortélyaid amivel majd boldogulsz.

Ha lány vagy és szép, akkor igen is használd ki ezt, csábíts, érd el ezen az úton amit akarsz, ha fiú vagy akkor pedig tervezgess, eszelj és ne hagyd magad.


17/F

2011. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Fiú vagyok, tervezgetek, de azt hogy ne hagyjam magam, valahogy sosem sikerül...

2011. aug. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!