Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért rakják ki a facebookra...

Miért rakják ki a facebookra egyesek hogy egy teljesen átlagos helyen teljesen átlagos ételt ettek?

Figyelt kérdés

Sarki bisztro, hamburger sültkrumplival és társai..az ilyeneket minek megosztani? Ha egy 5csillagos étteremben ettek homárt akkor még azt mondom hogy jól van, de egy SZENDVICS! Lefotozza a szendvicset h ő olyat evett egy kajáldában ahol kb mindenki megfordult már a környéken. Az ilyen emberek mit éreznek ilyenkor?


( van életem,jobb dolgom,ez csak egy kérdés ami érdekelne (mielott valaki belém állna))


2019. jan. 21. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Hogy őszinte legyek, neked sem lehet túl izgalmas az életed, ha ezen rágódsz...
2019. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

1-es: Mert te nyilván csak egy véletlen folytán olvasgatsz a gyakorin emberek kategóriában kérdéseket...

Tudod, a húrelmélet nem oldja meg magát, inkább foglalkozz azzal. Na az valóban érdekes.


Kérdező: A környezetük semmilyen formában nem foglalkozik velük.

Nekem is ilyen lány ismerősöm, ontja magából az érdektelen és értelmetlen posztokat, képeket, napi 10 új profilképet.

Beszéltem a lánnyal személyesen is, mi van vele, kb az körvonalazódott hogy csak látszat emberi kapcsolatai vannak.

2019. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ma zsíros kenyeret ettem, a konyhában, de nem vagyok fent az arckönyvön, kénytelen vagyok itt megemlíteni, hogy EXTRA FINOM volt. Mert éhes voltam.
2019. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lettek volna filteres kutyafülek is azon a zsíroskenyéren, valami sziporkázó képkerettel, akkor menne a zöld. Sajnos így nem tudom lájolni :(
2019. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
hát végül is lehettek volna rajta kutyafülek... de akkor nem ettem volna meg, és éhes lennék, úgyhogy nem jó
2019. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Próválja a social media segítségével elhitetni, hogya izgalmas és jó élete van, ezt akarja sugallni az embereknek. Aki aktív életet él a social median, sokat posztol, kompenzál, egy pozitív világot probál mutatni, miközben unalmas egyhangú az élete.
2019. jan. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer lefotóztam, mekkora is egy hambi meg egy kis adag hasáb a Gogohami-nál, csak kis összehasonlításként a gyorséttermek fél fogamra sem elég ugyanolyan árú termékeihez képest. :-) Ha zavarnak az ilyenek, nem kell követni, lapozz tovább.
2019. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekik biztos az nagy szám volt, mert nem jut gyakran ilyen nekik. Erre voltak büszkék, másra nem tudnak azok lenni.
2019. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!