Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy csaj azt kérdezi hogy...

Ha egy csaj azt kérdezi hogy volt-e már komoly kapcsolatom akkor mit válaszoljak neki?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt még se komoly se laza kapcsolatom. Mit válaszoljak neki erre?

Csak mert ha azt mondom neki, hogy egyik sem volt, akkor lehet hogy egyből elhajt! Ha azt mondom neki hogy volt komoly kapcsolatom akkor meg megkérdezheti hogy az meddig tartott!? Gáz mindenhogy. A lazát már meg sem említem. Normális válaszokat szeretnék. Köszönöm!



2014. jún. 4. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szar lenne úgy a kapcsolat, ha már az elején hazugsággal indítasz.
2014. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki az igazat
2014. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

1. Mondd azt, hogy igen.

2. Dugd meg.

3. Dobd el egy fbookos szakítós üzenettel, és utána tiltsd le, hogy ne tudjon rá válaszolni!

2014. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Mindenképpen őszintének kell lenned vele szemben! Válaszolj őszintén! Egy kapcsolat alapja az őszinteség és a kölcsönös bizalom, ha ez nincs meg már a kapcsolat elején az sehova nem vezet hosszútávon sem!
2014. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam és őszintén elmondtam mi a helyzet. Jól sült el, mert végül összejöttünk :) Szerintem ne hazudj, ilyenbe mert később nagyon gáz lesz.. Pl beszélgettek exekről és kéri, h na akkor mesélj te is valamit a korábbi kapcsolataidból. Nem tudhatod le annyival, h jártam XY -nal 1 évig, mert később is felhozhatja...
2014. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
100%
Miért akarnak ennyien mellébeszélni? Ennyire nem divat már az őszinteség?
2014. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig három lánynak vallottam be életem során, hogy még semmilyen kapcsolatom sem volt. Meghökkentek, és 2-3 napon belül lekoptak. Köszönöm nekik, hogy megtanítottak hazudni!
2014. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az igazat?
2014. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!