Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak ilyen oldalak?

Vannak ilyen oldalak?

Figyelt kérdés

Szeretném a kommunikációs készségeim fejleszteni, mivel nagy gondot okoz számomra az ismerkedés vagy úgy általában a beszélgetés egy idegennel. Tinderre és egyéb appokra gondoltam először, de nem szeretnék fényképet feltölteni magamról ezért ezeket passzoltam.

Valakinek van valami ötlete esetleg, ahol idegenekkel ismerkedhetek, de lehetőleg nem társkereső mivel se képet nem akarok feltölteni, se párt nem akarok találni (még :D )



2019. jan. 24. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Online chat ?

Sok a hülye, az tény, de vannak rendesek is. Képet nem muszáj feltölteni sehol.

Anotalk?

Én már fogtam ki normális beszélgetőpartnereket :)

2019. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, holnap meg is nézem. chat.hu-t ajánlották még privátban, regisztráltam is rá első üzenet amit kaptam:

[link]

Talán 1-2 normális is akad majd :D

2019. jan. 24. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt inkább élő beszédben jobb, hasznosabb gyakorolni.
2019. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Társkereső nekem erőltetett is lenne, eleve is fuj, főleg az olyan fajta emberek akik ott vannak. Chat.hu rol ne is beszéljünk. Szerintem itt GYK-n beszélgess.. Én se tudok emberekkel beszélni és visszahuzodo vagyok semmi emberi kapcsolatom, de itt van pár hozzám hasonló ember
2019. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Szegénykém :D chat.hu-n én is sok ilyet kaptam :D pedig kép sincs fent!

Hajrá, remélem téged is megtalálnak a normálisabbak :)

2019. jan. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, az egy szar oldal.. Még a lányok is gyökerek, elnyomnak akármilyen normális vagyok velük.
2019. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs menny és pokol. Szellemi és fizikális szféra van. Amikor meghalsz akkor valójában csak annyi történik hogy a szellemtested amit ti léleknek hívtok elválik a testtől és újra csak egy szférában létezel. A szellemiben
2019. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi a válaszomért. Fogalmam sincsen hogy került ide. Egy spiris kiíráshoz válaszoltam. Hát ne ilyet?!😅😂
2019. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!