Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert nem tudok semmilyen...

Miert nem tudok semmilyen tarsosagban hangadó lenni?

Figyelt kérdés
Önbizalmam , kommunikációs keszsegeim ugy erzem meg vannak, például siman leszolitok egy embert az utcan barmilyen oknal fogva(multkor haverom aki cigizik nem mert odamenni semelyik emberhez sem, azt fogtam magam odamentem be is ment neki dohányért). Ezekkel tenyleg nem erzek bajt, de amikor egy tarsasagban vagyok, nem akarnak ram figyelni , probalok szolni hozzájuk hogy ötletem van, de max otodszorre halljak meg. Van egy csavo , megszolal es mindenki rafigyel, olyan volt hogy szolt nekem hogy figyelj beszelni akarok veled , aztan oten odagyultek hogy akkor figyelnek. Ezt en nem ertem.
2019. jan. 26. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem az a taktikam, hogy legyel viccesebb annal aki a legnagyobb hanggal van es figyelnek ra... utana garantaltan rad is fognak, ha meg nincs olyan jo humorod, akkor ezt enedd el
2019. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!