Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten miért sok a "magány...

Budapesten miért sok a "magányos" egyetemista lány? (18F)

Figyelt kérdés

Kicsit unom már a középiskolai közeget, és ismerkednék egyetemista lányokkal csak nem tudom hogy hol.

Viszont szerintem egy elég nyitott réteg ez az ismerkedésre mert sajnos elég sok helyről azt hallom hogy a vidéki Bp-n tanulók sokszor eleg nehezen illeszkednek be,holott semmi rossz tulajdonságuk nincs.



2019. jan. 27. 13:49
 1/6 Thispain ***** válasza:
54%
Nem azt akartad kérdezni, hogy hol?
2019. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

1. Mert a nők egymást egy kanál vizben megfojtanák.

2. Ezért a pesti libák azt hiszik, ők a királnyők, a többi meg csak kis vidéki p.csa és a pestiek előadják és játszág az agyukat.

3. És az a nő, akinek D-s kosara van, azt hiszi a többi az krumpli.

Stb stb stb.

Ettől sok vidéki "kedves normálsi kislány" befordul és úgy kezdi érezni, nem tud beilleszkedni.

És ez igy volt már 25 évvel ezelőtt is.

2019. jan. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bdpst válasza:
Más szakokról, karokról nem tudok nyilatkozni, de például nálunk, bölcsészeknél, pszichológia szakon azért magányosak a lányok, mert 133 emberből összesen 15 fiú van, és azokból 5-nek barátnője volt alapvetően, 3 meleg, és hát ugye azért nem kell feltétlenül elfogadni az első szembejövőt. Amit az előző kommentelő írt, na olyat én még nem tapasztaltam, tehát lányok között mi tök jól megvagyunk, senki nem nagyarcoskodik, én személy szerint mindenkit kedvelek, vagy legalábbis nincs rossz véleményem róla. Amúgy honnan jött, hogy magányosak az egyetemista lányok?
2019. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismerettségből tudom,hallom, nekem is vannak bölcsész ismerőseim vidékiek/Budapestiek és ők is mondják
2019. jan. 28. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bár egyetemista vagyok szintén Budapesten, és bár nálunk nincs túl sok lány (BME), akik vannak, azok egyáltalán nem magányosak, gyakorlatilag a társaság középpontjai, és jellemzően mindnek van barátja is. Ráadásul mindez még csak nem is a lányok arányától függ, mert elég sok ismerősöm van a SOTE-ról is, ahol a lányok vannak többen, és ott se magányosak egyáltalán.
2019. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dávid ***** válasza:

ELTE-BEAC, nyitott túracsoport (FB-on jelöld be) tele egyetmistákkal


Ha tudsz angolul, ERASMUS-os talik és programok

2019. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!