Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemista korosztályban nem...

Egyetemista korosztályban nem komolytalan fagyizni hívni valakit? Főleg ha a lány hívja a fiút?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és azonos szakra járó egyik csaj akinek eddig a nevét se tudtam és szó szerint 1 szót se beszéltünk még, meghívott minden előzmény nélkül egy vizsga után fagyizni....

Hát rövidre zártam , mondtam kösz de öö nem és otthagytam.

De szerintetek ez most komoly volt? Sose szólt hozzám (noha az összes előadáson együtt voltunk de ott volt még 100 másik ember...) és most fagyizni hív?


Jó hogy nem diafilmet nézni, vagy barbizni.

Mégis mire számított? Hogy örömmel rikkantok és irány fagyizni?


2018. júl. 5. 19:05
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gond a fagyizás? Melegben ez a lehetö legjobb ötlet, vagy neked csak a sörözés lenne a jó?


Viszont ha te ennyire buta/sznob vagy, akkor ne csodálkozz, ha nem áll veled szóba senki idövel.

2018. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
97%
gondolom ha tetszett volna akkor elmentél volna vele
2018. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora tahó vagy istenem...de ne aggódj, ezután tuti nem fog elhívni sehova. Én felnőtt vagyok, de a férjemmel az első randink bizony fagyizás volt. És elárulhatom, életem legjobbja.


És te vagy az élő példa rá, hogy attól hogy valaki egyetemista még nem lesz rögtön felnőtt, és értelmes ember. Gondolom alaposan megbántottad szegény lányt. Miért hova kellett volna hívnia? Egyből az ágyba?

2018. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább aranyos volt töle, azért a fagyizás meg a barbizás egész más kategória.

Ha ezt nem érzed, akkor jól járt, hogy nem fogadtad el, mert igen primitívnek tünsz a kérdésed alapján!

2018. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
0%

Direktbe meghivni igen, tré, de ha pl ugy adta volna elő szia xy vagyok z és v-velakiket te is ismersz kitaláltuk hogy fagyizni megyunk lenne e kedved velünk tartani, már más lenne

A lényeg viszont ugyanaz, egy csettintés a csaj

2018. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%
Arra biztos nem számított, hogy így lekoptatod. Legalább mondtál volna valami kifogást és sajnálkoztál volna, hogy nem mehetsz és megígéred, hogy bepótoljátok. Amúgy mi bajod nyáron a fagyizással, nem korhatáros!
2018. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, úgy sajnálom szegény lányt :(
2018. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

"Legalább mondtál volna valami kifogást és sajnálkoztál volna, hogy nem mehetsz és megígéred, hogy bepótoljátok. A"


Emberek figyelünk???


Tehát mit kellett volna tennem. Hazudni csípőből (kitalálni valami hangzatos kamut csak azért hogy....) és hazduni újfent és olyat ígérni amit eszem ágában sincs betartani (bepótoljuk... hát dehogy pótoljuk velem aztán biztos nem...).


Tehát ezt kellett volna tennem? Hazudni és ígérni bele a világba a kamut?

2018. júl. 5. 19:19
 9/59 A kérdező kommentje:

"Jaj, úgy sajnálom szegény lányt :("


Ne sajnáld egy ilyen formás liba talál magának másik gúnárt.... esze nem sok, de a segge jó, lesz arra vevő!

Én nem.

2018. júl. 5. 19:21
 10/59 A kérdező kommentje:

"a sörözés lenne a jó?"


Azt csak fiúkkal, bocs.

2018. júl. 5. 19:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!