Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt csendes, visszahúzó...

Vannak itt csendes, visszahúzódós felnőttek?

Figyelt kérdés

Ti hogyan ismerkedtek, barátkoztok?

Általában tini korban, tízen éves korig ilyen az ember, utána valahogy kinövi. De nekem még mindig nem sikerült.Nem érzem így rosszul magam, bár néha zavar, hogy nem tudok kezdeményezni vagy ha igen, akkor bénán. Sok idő kell mire feloldódok. Ha sikerül egyáltalán... Ha meg összekerülök egy csendes emberrel, akkor még jobban zavarban vagyok és kussolás lesz a vége. 26/f



2019. jan. 28. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Leginkább sehogy, mivel senkinek nem kellek így, már elfogadtam. F/29
2019. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fszt. Mindenki kell valakinek. Ha nem kapcsolat, akkor barátnak vagy havernak. Én is szoktam tetszeni embereknek, csak mivel nem nyitok feléjük vagy bénán, ezért inkább hagynak. Ami persze nem az ő hibájuk, hanem az én benasagom.
2019. jan. 28. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Èn is csendes vagyok,de beszelgetni ha muszaj,megerőltetem magam.

N

2019. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Míg tartott a párkapcsolatom, addig nem is igazán igényeltem többet, de miután ez véget ért rájöttem, hogy egyedül vagyok. Egy általános iskolás barátommal tartom a kapcsolatot, de ez is elég gyér, ritkán tudunk találkozni. Mostanában eljárok kávézókba, moziba, ahová épp jónak érzem, de egyelőre csak felületes kapcsolatok jöttek ki belőle, fél-egy órás beszélgetések, amik soha nem folytatódtak. Online is próbálok beszélgetni, de személyes kontaktus nélkül ezek hamar elhalnak.


28/F

2019. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 2/4

Akkor én is megerőltetem magam. Sőt vannak olyan emberek, akiknél nem is kell erőlködnöm. de jobban szeretek hallgatni inkább. Bár lennének olyan emberek, akik szimpatikusak, de képtelen vagyok beszélgetést kezdeményezni. Vagy el sem kezdem vagy bénáskodom.


# 3/4

Nekem is csak egy barátom van, akivel ritkán találkozom. Újakat meg nem nagyon tudok szerezni. Online már több embert megismertem, persze nem kapcsolatszerzés céljából, csak barátilag. Volt akivel találkoztam is, de nem tudok élőben feloldódni, több idő kell hozzá. Ezért meg gondolom unalmasnak tartottak. Ideje meg nincs senkinek ilyenekre.

2019. jan. 28. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
sehogy, elfogadtam, így könnyebb
2019. jan. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, bár még nem érzem magam felnőttnek. Ha lehet, inkább kerülök mindennemű kommunikációt másokkal, mert ha nagy ritkán szólnak hozzám, annak is csak értelmetlen nyekergés lesz a vége és nincs kedvem lejáratni magam senki előtt. 18/L
2019. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miér ne lenne? Mindenhol van. Kinőni nem fogja, és ha változna is, szeretik letorkolni.
2019. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!