Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálom az embereket?

Miért utálom az embereket?

Figyelt kérdés
Eddig is megtörtént, hogy egyszerűen nem bírtam elviselni senkit, de most már hosszabb ideje tart. Egyszerűen irritálnak az emberek, legyen szó bárkiről. Legszívesebben elköltöznék valami lakatlan szigetre, ahol senki se keres. Akármit mondanak felforr tőle az agyvizem. Nem tudom megtalálni az okát, hogy mégis mitől érzek így, és már ez is kezd idegesíteni.

2019. febr. 5. 20:05
 1/3 anonim válasza:
0%
Én is utálom őket, mármint nyilván nem mindenkit. De az emberek 99%-nak az okoz boldogságot ha másoknak kárt okoznak.
2019. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Honnan tudjuk ezt helyetted?


Költözz nyugodtan, általában az ilyen gyűlölködő méregzsákok senkinek sem szoktak hiányozni. Bárhova költözöl, nem hinném, hogy annyira keresnének.

2019. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok régóta. :D nem tudom az okát, de szokott zavarni a tömeg, az emberi butaság, a kegyetlenség, a rosszindulat, az irigység, a búvalbhaszottság... :D sokszor az irritál, ha valakinél azt érzem túl közel áll.
2019. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!