Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Borzasztóan utálom, gyűlölöm...

Borzasztóan utálom, gyűlölöm az embereket. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A kérdés azt hiszem magáért beszél.

Néha már engem is zavar, de hányni tudnék szinte minden embertől.



2018. ápr. 9. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Kicsit felnagyítod a problémát...hisz mélyen belül érzed hogy nem helyes, ezért is akarsz rá megoldást találni, ééés ezért is tetted ki a kérdést. Jó úton jársz


Mellesleg másokat utálni a legkönnyebb megoldás, mindenért másokat hibáztatni, mások életkörülményeit , problémáit semmibe venni és mindenkit egységesen elítélni...ezt a rengeteg erős érzelmet fordíthatnád inkább saját magad fejlesztésére, máskülönben maguk alá temetnek és egy szép napom azon kapod magad hogy kinyírsz mindenkit egy aluljáróban.


Hogy a gondodra megoldást találj mindenkinek érdeke...a tied is, ha akarsz bármit is kezdeni magaddal az életben.... és másoké is, azoké akik nem akarják hogy egy mániákus állat elvágja a torkukat az utcán

2018. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
esetleg van valami körülmény amitől feszült vagy? a hirtelen jött meleg időben még nem cseréltem le a vastag téli gatyámat és a túlhevüléstől nekem is majdnem elborult az agyam
2018. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van negativ körülmények az életemben.. párkeresési problémák, társasági problémák, magánéleti okokból eredő problémák stb. De valamiért én azt érzem, nem ezmiatt utálom a világot. Egyszerűen irritálnak az emberek, undorodom az embereket, lenézem amit nap mint nap csinálnak az utcán, pályaudvarokon stb. Utálom az egész fogyasztói életet.
2018. ápr. 9. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Az összeset? Volt már akit nem? A viselkedésüket, a kinézetüket? Ha mindent akkor miért akarsz párt meg társaságot? Magadat is utálod? Ez így túl általános kijelentés. Ráadásul ha 15-19 éves vagy, akkor meg tök normális hogy így étzel.
2018. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kérdező, hány éves vagy? Ha kamasz korban jársz, az is sokat dobhat ezen. Esetleg ha idősebb vagy és tényleg olyan magánéleti problémák állnak fent.. Akkor nem csoda ha így érzel. Sajnos a mai fel gyorsuló világban az emberek teljesen más értékrendet tartanak szem előtt mint ezelőtt x évvel. Az embereket használjuk, a tárgyakat szeretjük.. Manapság azt tapasztalom hogy egyre több ember érez ugyanígy.. Sokszor én is. Ami nem csoda..

Minden a külsőségekről szól, csak a felszínesség.

Esetleg ha van kedved ki panaszkodni magad írj nyugodtan. :)

2018. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok! Utolsó előtti, magamat nem utálom, túlságosan jól látom a világot :) sajna ezt kevés ember élheti át, ezt az embergyűlöletet... nem vagyok kamaszkorba, világ életemben komoly gondolkozásu ember voltam.
2018. ápr. 9. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
A kamaszkor a legkomolyabb kor, és az szokott ezzel járni. Úgy tűnik mégsem utálod az embereket, csak a tulajdonságaikat. Azt jelenti rossz környezetben vagy, vagy mégsem adsz elég időt a megismerésükre. Én erőt vennék magamon és megpróbálnám, hátha mégsem mind olyanok mint ami látszik belőlük. Ha meg mégis, akkor neked kell onnan lelépned, keresni olyanokat akik hozzád közelebb állhatnak.
2018. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Erre bármilyen érdemi és hasznos választ csakis egy lelki problémákkal foglalkozó szakember tudna neked adni, már amennyiben meg tudnál előtte annyira nyílni, hogy őszintén beszélj szinte bármiről, amit kérdez.

Mivel a legtöbb ember valamilyen szinten kénytelen másokkal kapcsolatba lépni/érintkezni velük, én a helyedben tényleg elindulnék ez irányba...

2018. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Én is ugyanilyen vagyok, mint te, de én így szeretek élni. 27 éves férfi vagyok és rengeteg rossz dolog ért már az életben és hozzáteszem, senkiben nem bízok! Egyszerűen férgek az emberek, undorító képmutató, napraforgó genyók!
2019. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 vegita85 válasza:
58%
persze hogy gyulolod oket hisz semmi szeretni valo nincs bennuk hogy mit tehersz viseld el oket valahogy
2020. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!