Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinek mi a véleménye erről?

Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

Kezdek rájönni, hogyha a hétköznapi élet egy-egy szeletében probléma van, akkor nem mindegy, hogy ki szólal fel az adott probléma kezelésére.


Konkrét eset:

Nemrég utaztam egy vonaton, a közelemben fiatalok voltak, akik spiccesek is voltak, és hangosan beszéltek. Elkezdtem olvasni, erre előkerült egy zenelejátszó, valamint hangosabb beszélgetés lett, mint volt. Egy idő után egy nő szólt finoman a fiataloknak, hogy vegyék vissza a beszélgetésük hangerejét, amit nem 100%-ban, de megtettek az érintettek.


Elkezdtem gondolkodni - mert nem az első ilyen esetet tapasztalom -, hogy mi lett volna, ha egy férfi szólal fel a probléma kezelésére?


Azt érzem-látom, hogy egy ellentétes neművel való problémamegoldás sikeresebb tud lenni.

Más is tapasztalt már hasonlót?


2019. febr. 10. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan sok mindentől függ. nem hiszem hogy azért tették meg mert nő szólt.
2019. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam tapasztalatokat gyűjteni, mert környezetemben senki sem szól rájuk még akkor sem, ha előkapják a Bluetooth hangszórót és közlekedési járművön úgy döngetik a zenét, hogy az ülés és jármű oldala is rezeg az emberek alatt.
2019. febr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Szamit a szexualis vonzero,ha raszolsz a masikra.

A zene jo,csokkenti a stresszt.

Orszagos kampany indult a fuldugos fulesek ellen,mert eletveszelyes,ha eluti vmi az embert. Az elszigetel a zajoktol.

2019. febr. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pomt az juttt az eszembe hogy ha pl egy erős kigyúrt férfi szólna rájuk akkor az tuti hatekonyabb lett volna...
2019. febr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!