Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valakinek tapasztalata,...

Valakinek tapasztalata, véleménye erröl a mini relytet kamerárol?

Figyelt kérdés

[link]


az egyik szerbiai ismerösöm tudna rendelni nekem 1 ilyet és hozni nekem,azlenne a kérdésem hogy vajon menyire megbizató technika ez?iletve videó rögtitésnél menyit tudna felvenni mielöt lemerülne..



#mikrókamera
2014. febr. 16. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok embernek van szüksége ilyenre...
2014. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

amera podrzava memorijske Micro SD kartice do 8GB memorije


ami 8gb ra ráfér

2014. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem pl szükség lenne rá,vagyis pontossaban az egyik nagyon közeli,és jó ismerösömnek csak engem kért meg h nézek már valami ilyen után,megbizható legyen,tudjon 1-2órányi folyamatos felvételt késziteni és pár hét után ne keljen eldobnia mert tönkremet az aukuja vagy valamije..és ezért érdeklödök
2014. febr. 16. 13:03
 4/6 A kérdező kommentje:
oké világos hogy 8gb a hely,de az aksija medig tudná elátni áramal kb a kamerát meg a kis elektronikát teljesen feltöltöt álapotban,lemerülésig,mekora lehet ezeknek a kameráknak a fogyasztása?kb
2014. febr. 16. 13:05
 5/6 A kérdező kommentje:

vagy van it olcsobért is...de nemvágom h mi a külömbség közötük....

[link]

2014. febr. 16. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem tudom megmondani de az áramfelvétele kicsi lehet úgy hogy lehet hogy jó feltöltött állapotban bírja a 2 óra üzemidőt
2014. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!