Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy lány odahívna magához...

Ha egy lány odahívna magához a mekiben az jelent valamit? Most már mindegy persze csak érdekelt volna

Figyelt kérdés

egyik hétvégén bementem egy plázába cipőt venni mindegy is miért.

Megyek kifelé erre odakiált nekem valaki. Nézem, hát az iskolámba járó egyik lány az aki ott ült valami másik csajjal (nem ismertem) a mekiben és megkérdezte helló nem jössz ide nem ülsz ide?


Meglepődtem csöppet de siettem meg amúgy is olyan átverésszagú volt az egész úgyhogy kösz nem mondtam és mentem tovább.



Vajon ez átverési kísérlet lett volna? Jó hogy nem mentem oda?


2019. febr. 21. 08:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Jól tetted, most már legalább tudja, hogy te vagy az alfa!
2019. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ühüm ja.

alfa akinek a keze a bilibe lóg.

2019. febr. 21. 08:33
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy érdekled őt, ő kezdeményez, te meg elszaladsz. Igazán férfias viselkedés. Még is miféle "átverési kisérlet" lett volna ez?
2019. febr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jaj hívjál már meg erre arra ha már itt vagy? jaj nem megyünk be ide oda (és persze én fizetek)... mondjuk??
2019. febr. 21. 08:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Meglátott, örült, hogy ismerőssel találkozott, biztos beszélgetni szeretett volna, lehet hogy több is volt emögött de ezt nem lehet tudni.
2019. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudod, hogy mit akart tőled, csak spekulálsz. Ha meg akarta volna hivatni magát valamire, akkor nyugodtan mondhattál volna nemet, hátat fordítasz és ott hagyod.


Nehéz lett volna, igaz?

2019. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Azt se tudod, hogy mit akart tőled, csak spekulálsz."


De bölcs vagy.... kimondtad azt amit leírtam a kérdésben. Igen fogalmam sincs mit akart max sejtéseim vannak és igen spekulálok.


Bölcsesség a köbön.

2019. febr. 21. 08:43
 8/15 A kérdező kommentje:

"Nehéz lett volna, igaz?"



nem lett volna nehéz de minek. eleve oda se megyke akkor inkább

2019. febr. 21. 08:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szívatni akart, de lehet, hogy nem. Én odamentem volna, ha azt éreztem volna, hogy csak szívatnak akkor orthagytam volna őket.
2019. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem átverés. Az ilyen fiatal lányok szeretnek incselkedni. Én biztos oda mentem volna h.lyülni.

Nem hiszem, hogy lehúztak volna rendeléssel, ha meg bepróbálkozott volna akkor meg megkérdezem poénosan-mosolygósan: "miért is kellene meghivni?"

Ilyenkor nem szabad hagyni, hogy a csajok irányitsanak.

Csak van benned egy kis gógyi, hogy kezeld a helyzetet?!


Régebben nekem is volt ilyen incselkedés, sőt felajálkozás, de sajnos kihagytam, nem voltam elég érett hozzá. Kicsit bánom is. Na mindegy.

2019. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!